Онлайн екскурсія з ознайомлення з діяльністю соціального центру для внутрішньо переміщених осіб в місті Запоріжжі

Початок: 13.01.2023 о 12:00
Закінчення: 13.01.2023 о 13:00
Адреса: Запорізька, Україна
Місце: онлайн

Телефон: 0733780282

Завершено

Платформа фото
Онлайн екскурсія з ознайомлення з діяльністю соціального центру для внутрішньо переміщених осіб в місті Запоріжжі

Благодійна організація «Благодійний фонд «Бердянці – свій для своїх» запрошує громадські організації, ініціативні групи волонтерів, представників громад Запорізької, Херсонської, Донецької областей на онлайн екскурсію з ознайомлення з діяльністю соціального центру для внутрішньо переміщених осіб в місті Запоріжжі.

В рамках екскурсії відвідувачі дізнаються про реалізацію проєкту «Соціальні послуги для родин – ВПО на базі Бердянського інформаційно-гуманітарного центру». Представники Фонду поділяться досвідом практичної реалізації проєкту та дадуть відповіді на запитання щодо його імплементації.

Протягом листопада – грудня 2022 року для внутрішньо переміщених осіб Бердянського району в м. Запоріжжя в рамках проєкту надавались наступні безкоштовні соціальні послуги:

-          Соціальна пральна, у якій ВПО зможуть безкоштовно випрати і випрасувати білизну;
–          Соціальний коворкінг, у якому ВПО безкоштовно отримають робоче місце, обладнане необхідною оргтехнікою, у якому зможуть працювати онлайн, навчатися або використають для пошуку інформації через мережу Інтернет;
–          Дитячий простір, у якому можна залишити дитину на перебування до 4 годин під наглядом виховательки і спрямувати вільний час на вирішення соціально-побутових питань;
–          Соціальна перукарня, де ВПО зможуть отримати послуги перукаря на безкоштовній основі.
–          Спеціаліст, який може надати професійне консультування стосовно «перших кроків ВПО» по оформленню статусу та отримання допомоги.

Посилання на проєкт

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM  13 січня з 12-00 до 13-00 години.

Проєкт «Соціальні послуги для родин – ВПО на базі Бердянського інформаційно-гуманітарного центру» реалізується БФ «Бердянці – свій для своїх» за фінансуванням БО «Українська освітня платформа».

Посилання на гугл форму реєстрації