Заняття у групі “Співоче коло”

Початок: 13.09.2022
Адреса: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх, Кропивницький,
Місце: Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр"

Завершено

Культура
Заняття у групі “Співоче коло”

Освітньо-культурний простір “Гончаренко центр” у місті Кропивницький запрошує бажаючих на заняття у групі “Співоче коло”, які проходитимуть кожного вівторка та починатимуться о 16.00.

Що чекає на учасників та учасниць під час першої зустрічі у вівторок, 13-го вересня? Адміністраторка центру Марина Кашлакова пропонує вивчати пісні української традиції, зокрема, почнемо із колискових, як раніше це й було –  від людини до людини. Пані Марина переїхала до Кропивницького з міста Слов’янськ навесні, і відтоді волонтерить, проводячи різноманітні заходи для місцевої громади та ВПО.

“За зустріч будемо вивчати одну-дві пісні. Як завжди, на заняттях у Гончаренко центрі, досвіду не треба – просто приходьте, і будемо вивчати пісні разом з нами”, – запрошує пані Марина. І нагадує, що центр чекає на всіх, а взяти до групи зможе тільки перших десять. Тож, чимшвидше реєструйся за посиланням, і приходьте у вівторок, 13-го вересня о 16.00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку (для орієнтиру – на першому поверсі цієї будівлі “Сушімастер”).

Будуть співи, музика та чудові розмови! Адже пісні живуть поки їх співать, так?

Всі освітні програми у мережі Гончаренко центрів безкоштовні! У разі настання повітряної тривоги заняття у Кропивницькому центрі припиняється, і ви можете самостійно піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки (у готелі “Рейкарц” чи на фабриці “Зорянка”). Дітей та підлітків ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!