Захід “Ми не забули ! “, присвячений досвіду вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Початок: 17.12.2018
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

Завершено

Герої
Захід “Ми не забули ! “, присвячений досвіду вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Запрошуємо взяти участь у заході “Ми не забули ! “, присвяченому досвіду вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбудеться 17 грудня у Києві. Захід  організовано ГО Родина Героїв Небесної Сотні. Ми пропонуємо долучитись до розробки ідей, поділитись досвідом вшанування Героїв, надихнути громадянське суспільство  і органи влади  діяти спільно.

До участі у Заході запрошено представників   Інституту Національної пам’яті, Музею Майдану, Міністерства Молоді і спорту, Міністерства Освіти та Фонду Відродження. Ми прагнемо познайомити та об’єднати у коло друзів  людей та організації, хто вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні,  мають намір  розробляти власні напрацювання пам’яті або долучитися до впровадження  Відзнак на честь Героїв. Просимо Вас підготувати  виступ або презентацію у програмі PowerPoint на 5 слайдів з важливою інформацією про Ваш досвід вшанування, час виступу 7 хвилин. Також просимо привезти на електронних носіях інформацію і фото ваших Заходів вшанування, щоб викласти їх на сайті ГО, будемо вдячні за друковану продукцію та посилання на публікації у ЗМІ.

У рамках цієї події також відбудеться зустріч з  ДОБРОЧИНЦЯМИ, що підтримали проект Відзнаки  Героїв Небесної Сотні,  показ  документальних записів,  презентації від переможців конкурсів у рамках Відзнак та значення цих перемог для їх  творчого розвитку.

Проект Відзнаки Героїв – всеукраїнська програма, з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні через втілення соціально вагомих проектів та конкурсів для підтримки молоді у тих галузях, у яких реалізовувались чи мріяли працювати Герої. Зустріч відбудеться у рамках завершення другої хвилі Проекту Відзнаки Героїв, що відбувається за підтримки МФ Відродження та ГО Гараж Генг (Спільнокошт).   Для участі просимо зареєструватся.  

Ми проводимо повне компенсування вартості квитків, для цього копії квитків треба привезти з собою.  Питання за телефоном керівника проекту “Відзнаки Героїв” Ольга Климко 050 327 86 05 

Просимо прочитати про досвід проекту.

ПРОГРАМА (основний зміст)

  1. ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКАМИ ТА РОДИНАМИ для покладання квітів НА АЛЕЇ Небесної Сотні 10.00
  2.     ДОСВІД ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ  11.00 – 14-30

    Презентації  досвіду  Вшанування

    Презентація  проекту Відзнаки Героїв

    Виступи представників Музею Майдану та Міністерств

  1. ВИСТУПИ РОДИН ГЕРОЇВ 15.00-16.45

     Виступи Родин  

     Обговорення  нових ідей Вшанування 

  1.  ВИСТУПИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА  про ідеї    вшанування  пам”яті  22 січня та  20 лютого.  17-00 17-45
  2. ВЕЧІР ПОДЯКИ  ДОБРОЧИНЦЯМ За участю переможців Відзнак  18-00 – 20-00 (запрошені всі учасники заходу)

презентації від Переможців  Відзнак

оголошення переможців Відзнаки на честь Юрія Вербицького  

вручення подяк Доброчинцям.

            З повагою,

Голова громадської організації  

Володимир Бондарчук

Електронна пошта:  [email protected]

Facebook  «Родина Героїв «Небесної Сотні» є неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує  виключно представників родин загиблих Героїв «Небесної Сотні».