YouControl запрошує на експрес-курс з фінмоніторингу

Початок: 27.05.2021 о 10:00
Закінчення: 27.05.2021 о 18:00
Адреса: онлайн, Україна
Місце: онлайн

Завершено

онлайн-інтенсив з фінансового моніторингу
YouControl запрошує на експрес-курс з фінмоніторингу

27 травня компанія YouControl запрошує представників страхових компаній та небанківських фінансових організацій на 8-годинний онлайн-інтенсив з фінансового моніторингу. Навчання проходитиме у форматі тренінгу з практичними завданнями. За результатом успішного проходження фінального тесту передбачена видача сертифікату.

У квітні виповнився рік з моменту набрання чинності Закону про фінмоніторинг №361-ІХ. Закон “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” встановив для великої кількості гравців фінансового ринку в Україні низку оновлених та доповнених правил щодо перевірки своїх контрагентів. Якщо суб’єкт первинного фінансового моніторингу (СПФМ) не виконує або неналежно виконує вимоги законодавства, то до нього застосовують відповідні заходи впливу: письмове попередження, анулювання ліцензії, відсторонення від роботи посадової особи СПФМ, штрафні санкції. 

Аби запобігти карних заходів, варто орієнтуватися в нових правилах та знати, як ефективно реалізувати належну перевірку. Саме з цією метою YouControl розробив експрес-курс з фінмоніторингу. 

Курс розрахований, в першу чергу, на страхові компанії та небанківські фінансові організації. 

Питання, які розглядаються в курсі:     

Як проводити належну перевірку?

Як виявляти КБВ, ПЕПів та присвоювати рівень ризику?

Як адаптувати вимоги фінмону до операційної діяльності?

Які інструменти доступні і як ефективно ними користуватись для побудови процедур фінмону?

 Курс навчить ефективно користуватись інструментами для проведення належної перевірки та принципами застосування ризик-орієнтованого підходу. Отримані знання допоможуть запроваджувати та підтримувати систему фінансового моніторингу в компанії: від запуску до звітування.

Серед спікерів: сертифіковані тренери, профільні спеціалісти, керівники відділів фінмоніторингу провідних компаній.

Детальніше про умови курсу за посиланням.