Які спеціальності є в ІТ | Освітня програма БУДЬ

Початок: 22.06.2022 о 18:00
Закінчення: 22.06.2022 о 19:30
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

Anons_posts-03 (2)
Які спеціальності є в ІТ | Освітня програма БУДЬ

У вас – роздуми про кар’єру в ІТ, у нас – чудовий план, як діяти крок за кроком. Запрошуємо на вебінар “Які спеціальності є в ІТ”, першу онлайн-зустріч в рамках освітньої програми БУДЬ 22 червня о 18:00 за київським часом.

Реєстрація: https://bit.ly/insciencebe-webinar1 

Тривалість вебінару – 90 хвилин, 30 із них – сесія питання-відповіді. 

БУДЬ – це платформа від організації INSCIENCE, яка допомагає українським жінкам знайти роботу у сфері ІТ та креативних індустрій. В рамках БУДЬ проводиться відкрита освітня програма з шести вебінарів. Онлайн-зустрічі відбуватимуться щотижня. Кожен із вебінарів – концентрація найкориснішого під час пошуку роботи. Від оновлення резюме, підготовки до співбесіди до вибору спеціальності в ІТ та формування кар’єрного плану.

Лекторка першого вебінару – Анна Апостол, засновниця онлайн-академії ІТ-професій Mate Academy. З 2014-го року відбирає кандидатів та кандидаток на навчання ІТ-спеціальностям в Mate academy та допомагає випускникам із працевлаштуванням. 

Під час вебінару ви дізнаєтеся: 

- як змінювати сферу діяльності крок за кроком (профільне навчання, пошук менторів, контакти)
- як визначити спеціальність, яка підходить саме вам
- стислий портрет найпоширеніших спеціальностей (front-end developer / QA / project manager / UX designer)
- критерії вибору курсів та навіщо потрібні ментор / менторка
- план входу в нову професію

А також матимете можливість поставити питання, які вас цікавлять.

Чекаємо на зустріч із вами!

Реєстрація: https://bit.ly/insciencebe-webinar1 

— 

Проєкт БУДЬ реалізується громадською організацією INSCIENCE, яка популяризує науку, в рамках програми “ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом European Union in Ukraine та реалізується спільно структурою ООН Жінки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та ЮНФПА Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine 

Ця публікація розроблена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст – відповідальність структури ООН Жінки та ЮНФПА, та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.