Як спілкуватися з військовими? Гештальт-терапевтка проведе безоплатний тренінг у Житомирі

Початок: 17.04.2024 о 17:00
Закінчення: 17.04.2024 о 18:00
Адреса: вул. Михайлівська, 12, Житомир,
Місце: Гончаренко центр Житомир

Завершено

lecture (1) (1)
Як спілкуватися з військовими? Гештальт-терапевтка проведе безоплатний тренінг у Житомирі

У Житомирі на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру проведуть тренінг на тему спілкування з військовими. Гештальт-терапевтка та волонтерка Ксенія Лавріна розповість про суспільні зміни та про те, як підтримати наших захисників. 

За словами організаторів, заняття проведуть для тих, хто чекає з війни своїх близьких або хоче знати нюанси спілкування з військовими. 

«Повноцінна інтеграція військових та ветеранів у мирне життя — це надважливий виклик, який наразі стоїть перед українцями. Часто ми не знаємо, як спілкуватися з військовими: яких тем варто уникати та як ставити питання, щоб випадково не завдати болю. На тренінгу обговоримо, як комунікувати із захисниками, та як залучати їх до повноцінного життя», — діляться у Гончаренко центрі. 

Спікеркою зустрічі буде Ксенія Лавріна — гештальт-терапевтка, інструкторка з домедичної підготовки та майор Української Служби Порятунку, волонтерка та громадська діячка.

Організатори додають: зустріч відбудеться у середу, 17 квітня, о 17:00 за адресою вул. Михайлівська, 12 (Гончаренко центр Житомир). Для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.