Як пітчити власну ідею | Воркшоп у рамках Agrifood Lab

Початок: 07.11.2023 о 18:40
Закінчення: 07.11.2023 о 19:40
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Post_start (3)
Як пітчити власну ідею | Воркшоп у рамках Agrifood Lab

Як пітчити ідею, продукт чи стартап інвесторам та донорам? Як формувати виступ так, щоб він був цікавий і вам, і людям, які вас слухають?
Про це — під час воркшопу 7 листопада в рамках студій інновацій Agrifood Lab. 

Спікер — Олександр Зайома, викладач ораторської майстерності, спічрайтер. Працює з найкращими українськими та міжнародними компаніями. З ТОП-5 майже будь-якої індустрії, троє – його клієнти: ДТЕК, AJAX, McDonald’s, Fozzy Group, Kernel, TEVA, Roche, Deloitte, PWC, Baker McKenzie, Philip Morris, JTI, Luxoft, Global Logic, Ciklum, MacPaw, Readdle, Vodafone, Raiffeisen Bank, Credit Agricole та інші.

Звертаємо увагу: цей воркшоп відбувається в рамках студій інновацій Agrifood Lab. Це цілісна програма, яка передбачає участь в серії освітніх вебінарів та хакатоні, змаганні інноваційних рішень для допомоги агросектору в часи війни. Завдяки воркшопам ви зможете посилити навички підприємництва та лідерства, розв’язання проблем та критичного мислення, дізнаєтеся більше про управління технологіями та комерціалізацію науки.

Дедлайн реєстрації: 30 жовтня включно https://bit.ly/agrifoodlab-apply

Більше деталей: https://agrifoodlab.com.ua/

Agrifood Lab — це студії інновацій для агрогалузі України, які включають воркшопи та хакатон за методом дизайн-мислення. Цей проєкт проводять INSCIENCE, CIVITTA, /nnov8, Radar Tech в рамках програми Challenge Labs в Україні від EIT Food, що підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу.