Як і де шукати роботу в ІТ | Освітня програма БУДЬ

Початок: 29.06.2022 о 18:00
Закінчення: 29.06.2022 о 19:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

20220614_webinar2 post
Як і де шукати роботу в ІТ | Освітня програма БУДЬ

Зараз ви – у пошуках роботи в ІТ. Гортаєте портали з вакансіями, симпатизуєте тим чи іншим компаніям в соцмережах і навіть кілька разів надіслали CV.

Уявімо, що це точка А Натомість точка Б – бажана посада : тестувальниця, розробниця, аналітикиня. І часом відстань між цими двома точками здається нескінченною, а дорога кар’єрного пошуку – заплутаною і непередбачуваною.

Під час вебінару “Де шукати роботу в ІТ та як обирати вакансії” ви отримаєте потрібні вам вказівники й підказки, які зроблять пошук роботи максимально ефективним і додадуть приємності й зрозумілості в цей процес. Цей вебінар – друга онлайн-зустріч в рамках освітньої програми БУДЬ від організації INSCIENCE.

Лекторка – Юлія Кудіна, кар’єрна консультантка, Vice President of People в Reface.

Реєстрація: тут
Тривалість вебінару – 29 червня 18:00-19:30 за київським часом, 30 хвилин – сесія питання-відповіді.

Під час вебінару ви дізнаєтеся:
– ресурси пошуку роботи для українців – загальні та спеціальні (job boards, Телеграм канали та боти, сайти компаній)
– критерії відбору вакансій, які підійдуть саме вам
– red flags — що має насторожити в оголошенні вакансії
– на скільки вакансій потрібно буде відгукнутися та співбесід сходити для отримання job offer
– можливості соціальних мереж і нетворкінгу — як запитувати про роботи та як фолоапити.
А також матимете можливість поставити питання, які вас цікавлять.

БУДЬ – це платформа, яка допомагає українським жінкам знайти роботу у сфері ІТ та креативних індустрій. В рамках проєкту БУДЬ проводиться відкрита освітня програма з шести вебінарів. Онлайн-зустрічі відбуватимуться щотижня. Кожен із вебінарів – концентрація найкориснішого під час пошуку роботи. Від оновлення резюме, підготовки до співбесіди до вибору спеціальності в ІТ та формування кар’єрного плану.

Чекаємо на зустріч із вами!
Реєстрація: тут.

Нагадуємо, що реєстрація на перший вебінар “Які спеціальності є в ІТ” відкрита! Вебінар відбудеться 22 червня о 18:00.

Проєкт БУДЬ реалізується громадською організацією INSCIENCE, яка популяризує науку, в рамках програми “ЄС за ґендерну рівність: разом проти ґендерних стереотипів та ґендерно-зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом European Union in Ukraine та реалізується спільно структурою ООН Жінки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та ЮНФПА Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

Ця публікація розроблена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст – відповідальність структури ООН Жінки та ЮНФПА, та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.