Виставка та аукціон «ПТАХИ НАДІЇ» до Дня онкохворої дитини

Початок: 15.02.2019
Закінчення: 28.02.2019
Адреса: вул. В. Чорновола, 28/1, Київ, Україна
Місце: НДСЛ "Охматдит"
ГО “Здорове людство”

Завершено

birds-1
Виставка та аукціон «ПТАХИ НАДІЇ» до Дня онкохворої дитини

Птах – символ щастя, надії, свободи, волі. Щоб діти були здорові, вільні від необхідності приймати ліки та процедури, і тому щасливі, давайте вірити в їх сили, давати силу їх надії на одужання, яка обов’язково втілиться в життя.

 «Птахи надії» – це соціальний мистецький проект громадської організації «Здорове людство», у рамках якого відбудеться виставка дитячих картин, арт-перформанс зі створення картини та благодійний аукціон.

На виставці буде представлено 8 картин розміром 120х80 см, створених маленькими пацієнтами Національного інституту раку та онкогематологічного відділення НДСЛ «Охматдит» за участі художниць Ольги Гальчинської, Олени Зарецької, Інги Єрмак.

Ці зворушливі роботи спонукають до усвідомлення того, що в найважчих та найбезнадійніших ситуаціях не можна впадати у відчай та припиняти боротьбу. Саме наполегливість, палке прагнення до мети, віра і незгасаюча надія – це шлях до одужання від онкологічного захворювання.

Птахи – це символи польоту, волі, до чого так прагнуть діти, які потрапляють у полон недуги, і вимушені тривалий час знаходитися на лікуванні. 

Тема проекту «Птахи надії» відображає прагнення дітей до здійснення їх мрій – про здоров’я, досягнення, успіхи та виконання бажань.

Під час відкриття виставки проходитиметься арт-перформанс, в якому братимуть участь діти, що перемогли рак. Суть арт-перформансу – створення  дітьми спільно з професійними художниками картини «Синій птах» розміром 120 на 80 см, що буде розміщена в новому корпусі «Охматдиту». Діти, що подолали рак – переможці дарують картину дітям, які ще проходять лікування з великою надією та вірою в перемогу. 

Під час проведення виставки, що вона триватиме з 15.02 до 28.02, всі картини братимуть участь у аукціоні. Переможці аукціону, сплативши кошти, отримають право подарувати картину для оздоблення нового корпусу лікарні «Охматдит» у Києві і розмістити її від свого імені. Біля розміщених у новому корпусі картин на табличці, крім назви картини та її авторів, буде вказано ім’я благодійника, який вніс за неї найбільшу суму коштів, перемігши в аукціоні.

Зібрані кошти будуть долучені до проведення щорічної реабілітаційної сесії для дітей, які знаходяться в ремісії та їх сімей улітку 2019 року.

Початок виставки та аукціону – о 13.30 ,  15 лютого за адресою вул. В. Чорновола 28/1 (фойє адміністративного корпусу).

Он-лайн аукціон проводитиметься в мережі фейсбук на сторінці ГО «Здорове людство» fb.com/zdorovelyudstvo.

Організатор: ГО «Здорове людство», +38 067 226 77 26 та НДСЛ «Охматдит»

Партнери: мисткині Ольга Гальчинська, Олена Зарецька, Інга Єрмак, Лора Селіванова, компанія «Елемент здоров’я».