Виклики та рецепти доброї освіти на Березанщині

Початок: 07.12.2020 о 08:00
Закінчення: 07.12.2020 о 17:00
Адреса: вул. Шкільна, 3, c. Лимани Березанської селищної ради,
Місце: приміщення старостату

Завершено

комунікація демократія обговорення
Виклики та рецепти доброї освіти на Березанщині

Саме це буде темою для обговорення у середу 9 грудня 2020 р. серед представників органів місцевого самоврядування, освітян, громадськості сіл Лиманівського старостинського округу.

Робоча нарада відбудеться о 10-00, у приміщенні старостату (вул. Шкільна, 3, c. Лимани Березанської селищної ради).

У програмі заходу — обговорення висновків та рекомендацій громадського аудиту стану освіти у ОТГ та 5-ти сільрадах, що стали складовою Березанської селищної громади.

У дружньому колі ми зробимо перші кроки до Угоди порозуміння між представниками центру і віддалених сіл щодо гармонійної моделі освіти у оновленій Березанської селищної громади.

УВАГА! Чекаємо заявки учасників робочої наради!

У разі виникнення запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Круглий стіл є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини щодо:

  • Суті реформи системи надання освітніх послуг;
    • Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
    • Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень ОМС у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в ОТГ району.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в ОТГ х Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.