Воркшоп “Дослідження пішохідної частини вул. Соборності” у Полтаві

Початок: 21.10.2017
Закінчення: 22.10.2017
Адреса: 1 день: вул. Котляревського, 6. 2 день: вул. Небесної Сотні, 17, Полтава, Україна
Місце: Офіс ГО "Нова Полтава", Обласна бібліотека
ГО “Сіті Лаб”
Телефон: (066) 81 666 21
E-mail: [email protected]

Завершено

Афіша3
Воркшоп “Дослідження пішохідної частини вул. Соборності” у Полтаві

Об’єктом дослідження обрано вулицю Соборності як найживішу міську вулицю, а саме її пішохідну частину, яка виконує функцію єдиного масштабного громадського простору. Вулиця має достатньо проблем і перспектив для розвитку. Які процеси відбуваються на ній? Хто її відвідує і з якою метою? Як функціонує розміщений на ній бізнес? Якою бачать цю вулицю самі полтавці? На ці та інші питання ми шукатимемо відповіді під час воркшопу.

Разом з тьюторами (Марія Грищенко, Юлія Фролова, Ірина Яковчук, Наталія Отріщенко) робота вестиметься у чотирьох паралельних підгрупах, учасники якої досліджуватимуть території з різних точок зору: спостереження за активностями, аналіз бізнесу, архітектурно-просторовий аналіз та соціологічний аналіз методом картографування (мапування).

Реєстрація (обов’язкова) тут (до 19.10).

Участь безкоштовна. Транспортні витрати та проживання учасників з інших міст не відшкодовуються.

Ваш професійний досвід буде корисним та важливим під час воркшопу, але його відсутність не є перепоною для участі. Ми прагнемо побачити вулицю під різними кутами зору.

Напередодні воркшопу (20 жовтня о 18:00 у приміщенні обласної бібліотеки на 2 поверсі) також відбудеться ввідна лекція  “Роль досліджень та даних в прийнятті рішень в містах”. Якщо Ви маєте намір взяти участь у воркшопі, наполегливо рекомендуємо відвідати цю лекцію.

Подія на ФБ