Волонтерство з БУР

Початок: 27.10.2022 о 08:00
Закінчення: 10.12.2022 о 17:00
Адреса:
Місце: Україна

Завершено

DEM_8480
Волонтерство з БУР

Часто чуємо від наших волонтерів запитання: “Чи будуть БУР-табори в листопаді?”, “Хочу поволонтерити в Харківській області. Чи плануєте там БУР-табір?”. 

Що ж, читайте тут про наші БУРні плани на листопад і частинку грудня. Де будемо волонтерити, кому допомагати та ще кілька важливих новин, які вас точно можуть потішити

За ці роки ми вже звикли, що середина жовтня — це кінець таборового сезону, трохи відпочинку для команди і підготовка до нового старту навесні. Але що ми кажемо закінченню таборового сезону цьогоріч — не сьогодні. І навіть не завтра. Поки наш план-графік таборів простягся аж до початку грудня. Що скажете, будемо грати в Таємного Санту замість Таємного Друга?

Цього року ми бачимо дуже велику потребу в продовженні сезону таборування. Зараз ми потрібні на Київщині і Чернігівщині, де волонтери відбудовують зруйновану інфрастраструктура. Зараз ми потрібні на Івано-Франківщині і Львівщині, де необхідно забезпечити житлом людей, які втратили свій дім через війну. Там вже розпочалися, або активно йде підготовка до БУР-таборів.

До речі, маємо важливі зміни — ми знову приймаємо на табір волонтерів з 16 років, за згодою батьків. Щоправда, на табори в деокупованих територіях та ті, де ми працюємо над відбудовою об’єктів, які постраждали через військову агресію рф, реєстрація все ще від 18 років. А от на БУР-табори на Західній Україні можна реєструватися з 16. Тож якщо ти чекав цього моменту — мерщій заповнюй анкету, або ділися нею зі своїми друзями. 

Отже, де нас шукати в листопаді-грудні:

м. Коломия, Івано-Франківська область. Ще з 24 лютого Коломия стала прихистком для людей, що були змушені покинути свій дім через війну. Багато з них вже не мають куди повернутися. Вже кілька місяців наші волонтери допомагають з ремонтом в приміщенні колишнього дитячого садочку та облаштовують там житло для людей з постраждалих громад.

1-й заїзд — 29.10-05.11

2-й заїзд — 06.11-13.11

3-й заїзд — 19.11-26.11

4-й заїзд — 27.11-04.12 

 

с. Угринів, Івано-Франківська область. В село Угринів переїхала багатодітна родина з Маріуполя. Ще в рідному місті вони створили дитячий будинок сімейного типу та виховують 10 дітей. Тато родини зараз служить в ЗСУ, а мама самотужки вивезла дітей з-під обстрілів в безпечне місце. Їхній будинок в Маріуполі знищено, тож вони змушені оселитися в іншому місті. Ми разом з волонтерами допоможемо родині облаштувати нове житло. Анкета тут

1-й заїзд – 06.11-13.11

 

с. Іванівка, Чернігівська область. Волонтери БУР-табору допомагають з ремонтом приміщення сільської ради та ЦНАПУ, щоб забезпечити мешканцям села доступ до адміністративних послуг 

1-й заїзд — 29.10- 05.11

 

с. Новоселівка, Чернігівська областьМісцевий фельдшерсько-акушерський пункт постраждав від осколків ракети, та не може повноцінно використовуватися, через що мешканці села не можуть отримувати необхідну медичну допомогу. Волонтери табору займуться відбудовою ФАПу.

1-й заїзд — 29.10-05.11

2-й заїзд — 06.11-13.11

3-й заїзд — 19.11-26.11

4-й заїзд — 27.11-04.12

 

смт. Макарів, Київська область. Тут ми відновимо гуртожиток медичного коледжу, в який влучила ракета. Коледж продовжує свою роботу, а от мешкати студентам немає де. Роботи багато, на кілька заїздів, але хто як не ми?

1-й заїзд — 05.11-12.11

2-й заїзд — 13.11-20.11

3-й заїзд — 26.11-03.12

4-й заїзд — 04.12-11.12

 

м. Полтава, Полтавська область (ну раптом, що). Донецький спортивний коледж евакуювався з Бахмуту до Полтави і продовжує свою роботу там. Ми допоможемо з ремонтом в гуртожитку, щоб забезпечити студентам коледжу належні умови для проживання.

1-й та 2-й заїзд — дати ще уточнюються, але заявку можна залишити вже, а ми сконтактуємо 

 

м. Дрогобич, Львівська область. Легендарний БУР-табір з якого ми розпочали сезон 2022! Що ж, як сезон почнеш, так його і закінчиш. На таборі в Дрогобичі ми будемо збирати меблі та дооблаштовувати житло для сімей, з постраждалих громад. Після такого, збір меблів з IKEA стане для вас легкою розвагою

1-й заїзд — орієнтуємося на кінець листопада-початок грудня

 

Саме зараз всі ці люди потребують нашої допомоги. Заповнюйте анкету та долучайтеся до важливої справи. Запрошуйте волонтерити друзів, адже разом завжди веселіше! Анкета ось

Але це ще не всі плани! Недавно ми закінчили набір громад на програму “БУР-табір у твоїй громаді. Зима близько”. Маємо заявки на табори в Київській, Чернігівській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській областях. Тож скоро очікуйте нові табори в нашій анкеті. А ми, як завжди, очікуємо ваших заявок на волонтерство. 

І трішки роздумів про те, наскільки важлива допомога кожного. Нещодавно ми з нашими партнерами “Мріємо та діємо” проводили стрім про БУР-табір в Угриневі, де прозвучала фраза: “Ти можеш думати, що просто шпаклюєш стіну, але насправді ти відбудовуєш Україну!”. Внесок кожного зараз дуже важливий, не буває маленьких донатів, так само не буває маленької допомоги. Кожен з нас робить, те що може, щоб наблизити перемогу і відбудувати Україну.  

Ну і щоб точно пам’ятали, нагадаємо про умови участі у БУР-таборі:

Умови участі:

- бажання волонтери та допомагати

- готовність приділити відбудові України тиждень свого часу

- від 18 років (16 років за дозволом батьків)

- організаційний внесок 400 грн. (за можливості)


Що забезпечуємо ми:

- проживання і харчування

- страхування від нещасних випадків на час табору

- повертаємо кошти за квитки

- за потреби надаємо довідки про участь в таборі в навчальний заклад 

- неймовірну спільноту БУР

 

І якщо ви пропустили нашу статтю про БУР-табір, але маєте багато запитань, можете знайти відповіді ось тут 

Залишилися питання? Дзвони сюди

+380 73 640 35 74

+380 63 640 35 74

Або пиши сюди в телеграм нашим рекрутерам. Але не о 12 ночі, гаразд? 

https://t.me/BURadviser 

http://t.me/veronika_BUR_2022 

БУРчики

Тиждень волонтерства це надто довго? Що ж, тоді пропонуємо участь у БУРчиках — короткотривалих акціях на 1-2 дні (хоча деколи волонтери дуже захоплюються допомогою, хочуть зробити ще більше і БУРчики тривають кілька тижнів). Ось тут є анкета, яка постійно оновлюється, тож зберігай собі і заходь час від часу подивитися, що там новенького.

Але ми певні, що спробувавши короткотривале волонтерство, точно захочеться побувати і на БУР-таборі