Візьми участь у воркшопі та долучись до розвитку Дрогобицької солеварні

Початок: 20.09.2021 о 10:00
Закінчення: 20.09.2021 о 15:00
Адреса: Дрогобич, Немає вибраного, Україна
Місце: уточнюється

Телефон: 0635884066
E-mail: [email protected]

тренінги навчання команда
Візьми участь у воркшопі та долучись до розвитку Дрогобицької солеварні

Протягом вересня-жовтня 2021 р. у Дрогобичі проводитимуться зустрічі з метою напрацювання комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території, яка включала б в себе як стратегію розвитку території підприємства так і візію розвитку території між церквами св. Юра та Воздвиження Чесного Хреста.

З метою залучення широкого кола зацікавлених сторін (мешканців, експертів, громадських активістів тощо) запрошуємо Вас взяти участь в зустрічах з напрацювання програми ревіталізації. Для цього слід зареєструватись заповнивши дану реєстраційну форму.

Реєстрація триває до 17.00 17.09.2021.

Дрогобицький солеварний завод, що працює й сьогодні, можна вважати найстарішим постійно діючим промисловим підприємством в Україні. найраніші згадки про нього датуються XIV ст. Завод є важливою складовою ідентичності Дрогобича. Руйнування ж пам’яток на території заводу, їхня занедбаність та хаотична забудова прилеглих до солеварні ділянок, що знаходяться в межах охоронних зон церков св. Юра та Чесного Хреста здійснюють негативний вплив на розвиток території. Це в майбутньому може призвести до втрати об’єкту, унікальної технології видобутку солі, а з ним і значного туристичного та культурного потенціалу розвитку міста.

Нагадуємо, що протягом червня-жовтня ГО Прорив-місто спільно з ДП Дрогобицькою солеварнею, НУ «Львівська політехніка», Дрогобицькою міською радою, Дрогобицьким державним університетом ім. І. Франка та Люблінською політехнікою реалізовують проєкт за підтримки «Українського культурного фонду» з напрацювання комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території.

Реєстрація за посиланням.