Відкрите обговорення щодо співпраці з ЄС (онлайн)

Початок: 27.07.2020 о 14:00
Закінчення: 27.07.2020 о 15:30
Адреса: Україна, Україна
Місце: Онлайн, Zoom

Завершено

27.07.2020 (1)
Відкрите обговорення щодо співпраці з ЄС (онлайн)

Відкрите державно-приватне обговорення

Торговельна Асоціація з ЄС як інструмент
подолання економічних наслідків COVID-19

27 липня 2020 року з 14:00 до 15:30 відбудеться онлайн-конференція за участю Делегації ЄС, Кабінету Міністрів, Міністерства економіки, Міністерства розвитку громад та територій, народних депутатів України, з метою сприяння економічного зростання в Україні після пандемії COVID-19 в рамках проєкту GIZ “Впровадження Торговельної Асоціації з ЄС в Україні, Молдові та Грузії”.

Мета: Представити пропозиції від приватного сектору щодо посилення євроінтеграції та економічного розвитку через застосування DCFTA/ПВЗВТ (Торговельна Асоціація з ЄС). Зокрема, рекомендації у двох ключових напрямках: “Технічні бар’єри” (гармонізація інфраструктури якості із європейськими вимогами) та “Інфраструктура підтримки експорту”. 

Запрошуємо до участі керівників та уповноважених представників бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, компаній, які мають або планують розпочати торговельні відносини з ЄС. Обговоримо шляхи покращення торговельних відносин Україна-ЄС, заслухаємо рекомендації щодо подальшого використання переваг зони вільної торгівлі та плани реформ від представників влади.

Нагадаємо, перший захід проєкту відбувся 16 липня, протягом якого було презентовано результати опитування українських компаній, асоціацій, торгово-промислових палат, консалтингових агенцій з підтримки експорту та ін., проведеного протягом червня-липня 2020 року (Презентації досліджень) та систематизовано труднощі, з якими стикається український бізнес.

РЕЄСТРАЦІЯ

Захід у facebook.

Програма заходу буде надіслана на e-mail, вказаний у формі реєстрації.

 

Проект з державно-приватного діалогу реалізується Європейською Бізнес Асоціацією EBA Georgia у Грузії, Молдові та Україні за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та впровадженого GIZ (Регіональний фонд Східного партнерства – проект “Impact”).