Відкрита лекція «Процесуальна справедливість і повага до учасників провадження як шлях підвищення громадської довіри до правосуддя»

Початок: 18.04.2018 о 18:30
Закінчення: 18.04.2018 о 20:00
Адреса: вул. Мазепи, 10а, Київ,
Місце: Київський центр УКУ
Школа права УКУ
Телефон: +38 (068) 500 60 35
E-mail: [email protected]

Завершено

RoLLS Pratt
Відкрита лекція «Процесуальна справедливість і повага до учасників провадження як шлях підвищення громадської довіри до правосуддя»

Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Вікторії Пратт, колишньої Голови Муніципального суду м. Ньюарк, штат Нью-Джерсі, США. Лекція відбудеться 18 квітня у Києві. Участь у заході безкоштовна.

Відкрита лекція Вікторії Пратт «Процесуальна справедливість і повага до учасників провадження як шлях підвищення громадської довіри до правосуддя» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який Школа права УКУ реалізовує за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Охочих взяти участь запрошують 18 квітня о 18:30 год. у Київський центр УКУ (м. Київ, вул. І. Мазепи, 10а). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Мова заходу – англійська. Організатори забезпечать синхронний переклад.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Вікторія Пратт – професорка Школи права Ратгерс Державного університету штату Нью-Джерсі, колишнья Голова Муніципального суду м. Ньюарк, штат Нью-Джерсі, США.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».