Тренінг про стратегічний розвиток особистості

Початок: 16.12.2025 о 19:00
Закінчення: 16.12.2025 о 21:00
Адреса:
Місце: онлайн

Телефон: +380997363898 Єлизавета Плескачова

Завершено

WhatsApp Image 2025-12-09 at 12.00.10
Тренінг про стратегічний розвиток особистості

16 грудня  о 19:00 запрошуємо на тренінг — “Стратегічний розвиток особистості, або як досягати цілей” від Українського Червоного Хреста й ГО UMIND. Під час події зосередимося на тому, як знайти внутрішній фокус, визначити власні цінності та приймати якісні рішення. А найголовніше — разом сплануємо особисті стратегії на 2026.

Здобуті знання допоможуть:

  • знайти точки опори;
  • навчитися планувати «від змісту», а не від часу;
  • визначити свої пріоритетні ролі;
  • знайти відповідь на запитання «Хто я?» і «Що для мене важливо?».

Спікерка — Юлія Царук, операційна директорка ГО UMIND, сертифікована тренерка та фасилітаторка Curly Management Bureau. Експертка зі стратегічного розвитку й операційного управління з 17-річним досвідом, коуч ICF. Яка знає як перетворювати будь-який хаос на чітку стратегію.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: 

https://ee.urcs.org.ua/single/5UIFKz1h 

*Захід проводять у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні», що реалізує Український Червоний Хрест у партнерстві з Австрійським Червоним Хрестом за підтримки NACHBAR IN NOT та Austrian Development Agency, за організаційної й технічної підтримки громадської організації UMIND.