Від незнайомців до друзів: як знайти партнерів в ЄС. Історії успіху та лайфхаки від House of Europe

Початок: 16.02.2022 о 16:00
Закінчення: 16.02.2022 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

ментор ЄС
Від незнайомців до друзів: як знайти партнерів в ЄС. Історії успіху та лайфхаки від House of Europe

 «Не буду подаватися на цей грант, бо не маю партнера в ЄС», «Я ж не можу просто написати колезі закордоном» – думаєте ви, коли бачите черговий конкурс грантів на проєкти співпраці з колегами з-за кордону.

«Все набагато простіше, ніж здається», – переконані ті, хто вже не раз проходив цей шлях та знаходив собі крутих партнерів країнах ЄС та поза ним.

21 лютого House of Europe востаннє відкриє конкурси на гранти на персональні проєкти (https://bit.ly/3qDTG1A) в шести секторах і дуже хоче, щоб ідеї, якими ви давно палаєте, цього разу отримали фінансування від програми. А питання пошуку партнера з невідомої проблеми перетворилось для вас на завдання з кількох е-мейлів.

Задля цього 16 лютого, о 16:00 House of Europe збере експерток та проєктних менеджерок, у яких за плечима купа втілених проєктів з міжнародними партнерами, та своїх грантоотримувачів, щоб розказати вам – як, коли і де вони шукали та шукають партнерів для своїх проєктів.

Серед спікерів:

Анастасія Слепцова, співзасновниця інноваційної агенції, Digitizing.Space та консалтингу з розвитку технологічного бізнесу SPREAD. Анастасія займається проєктами діджиталізації, інтернаціоналізації та стратегічних партнерств для технологічних компаній.

Альона Каравай, співзасновниця Іншої Освіти, агенції освітніх та культурних подій ІНШІ та франківської галереї «Асортиментна кімната».

А також переможці грантів House of Europe на індивідуальні проєкти, які вже втілюють свої ідеї за допомоги колег з ЄС. 

Приходьте 16.02, о 16:00 на сторінку Facebook House of Europe – буде дуууже багато крутих та практичних порад.