Велофорум 2017: Миколаїв кличе на щорічну зустріч вело-урбаністичного руху

Початок: 06.10.2017
Закінчення: 08.11.2017
Адреса: вул. Адміральська, 20, Миколаїв, Україна
Місце: Міська рада

Завершено

ВЕЛОФОРУМ VELOFORUM 2017
Велофорум 2017: Миколаїв кличе на щорічну зустріч вело-урбаністичного руху

6-8 жовтня Миколаїв прийматиме міжнародну конференцію “Велофорум-2017″.

Захід організований “Асоціацією велосипедистів Києва” (м. Київ),  “Центром соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), “Альтер-Спорт” (м. Миколаїв), КУ “Агенція розвитку Миколаєва” та компанією Dornier Consulting з Німеччини.

 

Наскрізною темою цього року буде: “Велосипед як каталізатор змін у містах”

veloforum 2017

ЩО ТАКЕ ВЕЛОФОРУМ?

Це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства, що проводиться з 2009 року. Основні цільові групи конференції – лідери громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти, власники бізнесу.

велофорумveloforum-2017

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Щороку велоконференція збирає понад сотню гостей з України, Білорусі, Франції, Бельгії, Польщі, Чехії, Латвії, Великої Британії та Німеччини.

У 2016 році 8-й “Велофорум” відбувся у місті Харків, де зібрав 112 учасників і доповідачів з 29 міст шести країн Європи. У попередні роки конференцію приймали Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк. А цьогорічні «лаври першості» на право проведення заходу отримало місто корабелів.

Ми очікуємо понад 150 учасників з усієї України, міжнародних гостей, спікерів й експертів, що  висвітлять успішні історії проектів та ініціатив; проведуть аналіз кейсів створеної велосипедної інфраструктури, в тому числі її планування і користування; розкриють велосипедний транспорт в ширшому контексті розвитку міст тощо.

Наразі формується програма Велофоруму.

Більше інформації та реєстрація на форум:  www.veloforum.org

Телефон для довідок: +38 (063) 700 16 12

Приєднуйтесь до події у Facebook

Офіційний хештег: #ВФ17 #VF17

Візьміть участь у події, зареєструвавшись тут!