Як запобігти професійному вигоранню (для НУО Житомирщини)

Початок: 17.07.2020 о 17:00
Закінчення: 17.07.2020 о 18:00
Адреса:

Завершено

questions-2212771_1280
Як запобігти професійному вигоранню (для НУО Житомирщини)

Центр демократії та верховенства права запрошує активістів Житомир0щини до участі у вебінарі на тему “як запобігти професійному вигоранню”.|

Спікер: Олександра Романцова, виконавча директорка «Центру громадянських свобод»

Олександра розпочала свою професійну діяльність як правозахисниця в Центрі громадянських свобод у травні 2014 року. До цього, починаючи з трагічних подій 30 листопада 2013 року, вона була активним волонтером у громадській ініціативі “Євромайдан – SOS”, яка базувалась в офісі центру протягом усього періоду Євромайдану. В період з 2014 року по кінець 2016 року Олександра координувала проект мобільного спостереження за порушеннями прав людини та військовими злочинами на Сході України. З 2015 року і до цього часу Олександра також відповідає за міжнародну адвокацію результатів роботи Центру. У рамках цієї діяльності вона постійно співпрацює з такими міжнародними організаціями, як ОБСЄ, ЄС, ООН, Рада Європи, а також міжнародними правозахисними організаціями та їхніми об’єднаннями. З листопада 2017 є виконавчою директорко «Центра Громадянських Свобод» та викладачкою Київської Школи Прав Людини та Демократії.

Дата: 17 липня (п’ятниця)

Час: 17:00 

✅  Для реєстрації заповніть коротку форму: https://forms.gle/Pix5CfiMZS151cje9

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Зареєстрованим учасникам на пошту буде надіслано посилання на відеоконференцію в Zoom у день заходу.

У випадку виникнення будь-яких питань, звертайтеся до менеджерки проєктів ЦЕДЕМ – Нечай Кіри на пошту [email protected]

___

Даний захід проводиться в рамках проекту «Коаліції організацій громадянського суспільства Полісся: синергія та вплив», який впроваджується Центр демократії та верховенства права в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.