Вебінар «Судова система України у захисті прав та законних інтересів дітей та молоді груп ризику: виклики та перспективи»

Початок: 25.09.2015 о 12:00
Закінчення: 25.09.2015 о 14:00
Адреса: Україна
Місце: Інтернет

Завершено

050514
Вебінар «Судова система України у захисті прав та законних інтересів дітей та молоді груп ризику: виклики та перспективи»

У рамках навчального курсу: «Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику», який реалізує ГО «Центр інформації про права людини» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів буде проведений вебінар «Судова система України у захисті прав та законних інтересів дітей та молоді груп ризику: виклики та перспективи»

Дата, місце та час проведення 25 вересня 2015 року, 12.00, Інтернет

Доповідає: Павло Пархоменко (Чернігів, Україна), суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області.

Цільова аудиторія: громадські активісти, соціальні працівники і педагоги, адвокати, судді, юристи.

Програма:

1. Проблеми, з якими зіштовхуються судді під час розгляду справ щодо захисту прав та інтересів дітей та молоді груп ризику

2. Судова практика при розгляді справ що стосується захисту прав дітей та молоді груп ризику.

Тривалість вебінару: 1,5 – 2 години

Участь у вебінарі безкоштовна. Для участі у вебінарі необхідно мати комп’ютер (ноутбук), якісне підключення до Інтернету, навушники або колонки.

Реєстрація:для участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну анкету онлайн за лінком http://bit.ly/1QL3a3O до 12.00, 24 вересня 2015 року.

Усім зареєстрованим учасникам зранку (до 11:00) 25 вересня буде надіслано посилання на сторінку вебінару в Інтернеті.

Павло Пархоменко (Чернігів, Україна)

Народився 27 вересня 1982 р.

Суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області, кандидат юридичних наук.

Основні види діяльності:

– судовий розгляд справ в тому числі пов ‘язаних із захистом прав дітей та молоді груп ризику;

– наукові дослідження дослідження в галузі прав людини;

– викладацька та тренінгова діяльність.

Вебінар «Судова система України у захисті прав та законних інтересів дітей та молоді груп ризику: виклики та перспективи» проходить у рамках проекту “Захист та забезпечення прав дітей та молоді груп ризику”, що реалізує ГО «Центр інформації про права людини» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини і громадських дій та Освітнім домом прав людини – Чернігів. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Контактна особа: Денис Мурза: [email protected] , тел. +38 095 285 10 99