Організатор: бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»
Дата: 16 липня 2019 (вівторок)
Початок: 16:00 за київським часом; тривалість 1,5 години
Для кого: Представники місцевого самоврядування, громад, експерти з місцевого та регіонального розвитку
Тема: Сучасні тренди розвитку міст. Агломерація, як точка росту економіки країни
Сучасні міста є точками економічного зростання світової економіки. Саме міста та їхні приміські території або агломерації створюють основну частку валової доданої вартості. Сьогодні в економічно розвинених державах міст, в класичному розумінні цього поняття, практично не залишилось.
Є метрополії та агломерації – свого роду кластери інженерної інфраструктури, транспорту, систем безпеки та людських ресурсів.
Що слід зробити аби такі моделі запрацювали в Україні?
Слухачі ознайомляться з основами сучасної економічної урбаністики та отримають загальне розуміння таких тем:
- Тенденції розвитку сучасних міст
- Що заважає українським містам розвиватись?
- Як реформа децентралізації впливає на розвиток міст?
- Моделі управління агломераціями
Запрошений спікер:
Ігор Парасюк – директор проекту USAID «Розбудова курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), Асоціації міст України. Понад 25 років досвіду роботи у сфері місцевого самоврядування (керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради, радник Міністра, директор департаменту Міністерства регіонального розвитку і будівництва України, консультант Комітету Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування, регіональної політики та державного будівництва на громадських засадах, координатор проектів USAID – DAUCRO та «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», радник проектів USAID: «Економічний розвиток міст»(ЕРМ), «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» (ЛІНК), керівник експертних груп, які розробляли стратегії розвитку для понад 30 міст, регіонів і субрегіонів України). Кандидат економічних наук, магістр державного управління. Стажувався у Франції, Німеччині, Польщі, Канаді, США та Південній Кореї.
Контактний телефон: 0445850033, 0675248949
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Важлива інформація! Посилання для входу на вебінар прийде в листі за годину до трансляції (16.07).