Вебінар «Люди, які постраждали від домашнього насильства, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика», 1 червня

Початок: 01.06.2023 о 15:00
Закінчення: 01.06.2023 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

Announcement_DII_Legal protection of survivors
Вебінар «Люди, які постраждали від домашнього насильства, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика», 1 червня

Запрошуємо взяти участь у вебінарі «Люди, які постраждали від домашнього насильства, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика». Вебінар організується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Коли?

1 червня 2023 року о 15.00 год. Тривалість – 2 години.

Де?

Онлайнова зустріч на платформі Zoom. Звертаємо вашу увагу, що під час заходу передбачено спілкування з експертками, тому бажано мати мікрофон та камеру.

Кого запрошуємо?

Адвокати(-ки), юристи(-ки), судді та представники(-ці) інших правничих професій. Ми також заохочуємо участь науковців(-иць), викладачів(-ок) та студентів(-ок) у сфері права.

Про що йтиметься?

  1. Гендерна природа домашнього насильства.
  2. Насильство vs. Конфлікт – як розібратися і в чому різниця? 
  3. Масштаби та особливості домашнього насильства в умовах повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
  4. Законодавство у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та прогалини у ньому. 
  5. Представництво інтересів постраждалих в адміністративних та кримінальних провадженнях: особливості, проблематика, судова практика.
  6. Особливості представництва інтересів постраждалих у справах про видачу обмежувального припису, у тому числі в умовах повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
  7. Особливості комунікації та взаємодії правників з постраждалою від домашнього насильства людиною.

Хто спікерки?

  • Альона Кривуляк, директорка Департаменту Національних гарячих ліній та соціальної допомоги, Координаторка Національної гарячої лінії для дітей та молоді в Громадській організації «Ла Страда-Україна», тренерка з превенції та протидії гендерно зумовленому (зокрема, домашньому) насильству, медіа-експертка.
  • Діана Бабаян, адвокатка, начальниця відділу з питань гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству Управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, сертифікована Радою Європи тренерка з питань запобігання дискримінації та протидії злочинам на ґрунті ненависті.

Модерує захід Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», правозахисник і тренер неформальної освіти, член Тренерського пулу Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE), експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Як взяти участь?

До 30 травня заповніть коротку анкету: https://forms.gle/f5zxLxYwUWbCYKCu9 Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу.

Участь у вебінарі безоплатна. Учасники конференції отримають сертифікат про участь.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, мейлом [email protected]

Також запрошуємо підписуватись на соціальні мережі Інкубатору демократичних ініціатив:

Facebook: https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

YouTube: https://www.youtube.com/@DII.Ukraine

Instagram: https://www.instagram.com/DII.Ukraine/

Telegram: https://t.me/DII_Ukraine

Проєкт «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп» реалізується ГО «Інкубатор  демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).