Вебінар: «Гендерна чутливість в корпоративній культурі як the new black»

Початок: 12.03.2026 о 14:00
Закінчення: 12.03.2026 о 16:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

New Black
Вебінар: «Гендерна чутливість в корпоративній культурі як the new black»

Якщо ви цікавитеся світом моди, то точно знаєте, що чорний колір завжди актуальний в одязі і ви однозначно будете в тренді, якщо на важливу подію оберете його. Те ж саме нині можна сказати і про змістове наповнення взаємодії у командах, де гендерна чутливість уже давно не екзотичний аксесуар, а невід’ємний елемент сучасного світоглядного «гардеробу».  

На вебінарі від Світлани Михайлишин ви дізнаєтеся: 

  • Як гендерна чутливість та інклюзія впливає на корпоративну культуру;
  • Чому створення безпечного робочого середовища закономірно сприяє підвищенню ефективності команди;
  • Як команда може інтегрувати гендерну оптику в проєкту діяльність.

Довідка: Світлана Михайлишин — юристка, менеджерка програм центру «ЮрФем: освіта», співавторка та тренерка навчальних програм щодо реагування та протидії гендерно зумовленому насильству.

Щоб узяти участь, зареєструйтеся за посиланням.

Цей вебінар ми проводимо у межах проєкту, який Київський хаб прав людини реалізує спільно з Центром громадянських свобод, Норвезьким Гельсинським комітетом та за підтримки уряду Норвегії.