Вебінар «Доступ журналістів_ок до судової інформації»

Початок: 23.10.2019 о 16:00
Закінчення: 23.10.2019 о 17:00
Адреса:

ГО “Вектор прав людини” E-mail: [email protected]

Завершено

webinar_zapyt (5)
Вебінар «Доступ журналістів_ок до судової інформації»

ГО “Вектор прав людини” запрошує на вебінар “Доступ журналістів_ок до судової інформації”, який відбудеться 23 жовтня о 16.00 годині. Орієнтовна тривалість – 1 година.

Окрім теорії про доступ до публічної інформації в Україні, ми розповімо:

  • як скласти запит без помилок і збільшити шанси отримати на нього відповідь;
  • що робити, якщо на запит не відповіли;
  • як отримати доступ до матеріалів окремих судових справ.

Спікери_ки вебінару:

Модеруватиме вебінар Назарій Боярський, член правління ГО “Вектор прав людини”, автор звітів “Суди та ЗМІ: досвід співпраці”, “Прес-служби судів: погляд зсередини”.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись до 22 жовтня 2019 за посиланням: https://forms.gle/LGzixxsx147hzaub7 та мати доступ до мережі інтернет під час проведення вебінару. Під час реєстрації  ви також можете поставити питання, які вас цікавлять. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. 

Учасники_ці вебінару зможуть отримати електронний сертифікат про участь. Ви зможете використовувати його у своїх резюме. Також відвідування вебінару буде корисним для участі у конкурсі журналістських робіт “Суд людською мовою”. Нагадуємо, що дедлайн подачі матеріалів – 31 жовтня. Більше інформації за посиланням.

Є питання? Пишіть! [email protected]

Ми у соцмережах: ТелеграмІнстаграмЮтуб 

Вебінар проводиться в межах проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми  МАТРА (Посольство Королівства Нідерландів в Україні).