Вебінар для медіа «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?»

Початок: 16.03.2021 о 15:00
Закінчення: 16.03.2021 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн
E-mail: [email protected]

Завершено

Війна і правосуддя як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення
Вебінар для медіа «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Війна і правосуддя: як не загубитися в поняттях і знайти потрібні судові рішення?», що відбудеться  16 березня о 15.00, орієнтовна тривалість 2 години.

В першу чергу захід розрахований на представників та представниць ЗМІ, блогерів та блогерок, співробітників та співробітниць пресслужб, усіх, хто створює інформаційні повідомлення щодо перебігу збройного конфлікту в Україні.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

 1. Міжнародне гуманітарне право, чому журналістам/кам слід знати його основи?
 2. Збройні конфлікти, їх види, для чого потрібна їх класифікація? Як кваліфікувати ситуацію на Сході України та в Криму з точки зору міжнародного права?
 3. Різниця між станом війни і воєнним станом.
 4. Різниця між окупацією і анексією.
 5. АТО, ООС, збройний конфлікт, війна, агресія: як співвідносяться ці поняття?

а також:

 1. Проблеми пошуку судових рішень.
 2. Проект «Суд на долоні» для пошуку судових рішень та використання його даних у власних проектах та інформаційних матеріалах.
 3. Методологія збирання та обробки даних в проекті «Суд на долоні».
 4. Можливості пошуку та отримання статистичних даних щодо судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні, використання фільтрів для уточнення пошукових запитів.
 5. Обмеження при аналізі даних судових рішень.

Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та вебінару і отримати на них відповіді!

Спікери вебінару:

 • Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».
 • Захаров Кирило, директор аналітичного департаменту ТОВ «МА «Промедіа Консалтинг», співзасновник та керівник проекту «Суд на долоні», експерт з питань відкритих даних, консультує з питань розробки інформаційних технологій на основі даних, з 2017 року працює над дослідженням та аналізом судових рішень.

Модератор вебінару — Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини».

Взявши участь у вебінарі, ви:

 • зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
 • отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
 • матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Реєструйтеся на вебінар до 15 березня за посиланням.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: [email protected]

Захід проводиться в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, ОГПУ, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим

Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.