Вебінар “Бюджетування в умовах постійних змін”

Початок: 05.08.2020 о 15:00
Закінчення: 05.08.2020 о 16:00
Адреса:
Місце: Онлайн

Завершено

Бюджетування 2v
Вебінар “Бюджетування в умовах постійних змін”

Успіх вашого проекту значною мірою залежить від якості формування бюджету. Крім того бюджет є не лише вимогою донорів та грантодавців, а й дієвим інструментом управління діяльністю. Грамотне бюджетування створює низку переваг для організації.

Про процес формування бюджету, види, інструменти, а також бюджетування в умовах постійних змін, поговоримо на онлайн-зустрічі з Тетяною Грязновою, директоркою з економіки та фінансів YASNO.  Запрошуємо до участі представників громадських організацій та соціальних підприємств.

На вебінарі розберемо: 

  • Як зрозуміти – чи потрібен вам бюджет, щоб управляти діяльністю?
  • Яким він може бути (види бюджетів та причини їх трансформації)?
  • Які проблеми можна вирішувати завдяки бюджетуванню?
  • Чи можна бюджетувати креатив та досягнення соціальної мети?
  • Який з видів бюджетів найбільш підійде вашій організації в умовах постійних змін?

Також ви зможете задати свої питання по темі бюджетування на Q&A сесії.  

Про спікерку:

Тетяна Грязнова – директорка з економіки та фінансів  постачальника електричної енергії  та енергоефективних рішень YASNO. Кар’єрний шлях Тетяни розпочався у міжнародній консалтинговій компанії KPMG. Після чого, вона очолювала фінансові підрозділи у компаніях «РАЙЗ», «КДД ГРУПП», «Слобожанська будівельна кераміка», «Київенерго». Тетяна здобула вищу освіту в Київському національному економічному університеті («Економіка підприємств»). Отримала ступінь MBA в області енергетичного менеджменту у Віденському університеті, та диплом  ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Дата: 5-те серпня

Час: 15:00 – 16:00

Місце: ZOOM, підключення з відео вітається

Умови участі: безкоштовно для відібраних учасників

Реєструйтесь за посиланням: https://probono.org.ua/events/budget

Вебінар ми проводимо в рамках марафону pro bono підтримки з фінансів для громадського сектору та соціальних підприємств. Ви також можете зареєструватися на вебінар по краудфандингу за посиланням: https://probono.org.ua/finance

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) – це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.