В Краматорську покажуть виставу про переселенців та полтавців

Початок: 20.04.2016 о 20:30
Закінчення: 20.04.2016 о 21:30
Адреса: проспект Миру, 9, Краматорськ, Донецька, Україна
Місце: Простір "Вільна хата"
Форум UkraineLab

Завершено

H6kTxBg-w7E
В Краматорську покажуть виставу про переселенців та полтавців

Театр сучасного діалогу покаже документальну виставу «ZLATOMISTO» у Краматорську. Вистава відбудеться в рамках форуму «UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи в (пост)кризових регіонах».

«ZLATOMISTO» – це вистава, створена на основі 40 інтерв’ю з мешканцями Полтави та переселенцями. 

«Учасники театру вийшли на вулиці Полтави із запитанням: “Коли Ви приїхали до Полтави?”. Кожен другий перехожий розповів свою історію переселення. Серед них зустрілися люди, які переїхали із міст, де відбувається війна», – розповіла драматург Ірина Гарець.

Цитата з вистави: «Тут я главный “сепаратист”, а там – я главная “бендера”».

Театр сучасного діалогу виник на базі Полтавської театральної лабораторії, яка знайомила мешканців із сучасною українською та закордонною драматургією напрямку “нова драма”. “Нова драма” – це театральний рух, який цікавлять соціальні проблеми. Театральний майданчик тут перетворюється на громадську трибуну, де гостро ставлять питання перед суспільством, використовуючи сучасний театральний інструментарій.

Вистава «ZLATOMISTO» була створена в рамках проекту «Театр сучасного діалогу як інструмент вирішення соціальних проблем» і є частиною всеукраїнського проекту, який виконує Німецька асоціація народних університетів DVVInternational та Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Куратор проекту Киященко Г.В.

Програма UkraineLab з українського боку реалізується громадською організацією «Інша Освіта», яка працює по всій території Україні з 2010 року та займається менеджментом якості неформальної освіти та освіти дорослих. Партнером форуму з німецького боку є спілка МіtОst, яка 15 років поспіль розвиває різноманітну та відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами. MitOst реалізує проекти, які сприяють розвитку культурного обміну та громадянської активності, та є наразі дахом для багатьох міжнародних довготермінових програм за цими напрямками.

Із запитаннями звертайтеся до прес-координаторки форуму UkraineLab Світлани Ославської: [email protected], 066 773 41 61.