Українців в Італії запрошують приєднатися до екоакції Fashion Cleanup Day 2022

Початок: 24.09.2022 о 16:20
Закінчення: 24.09.2022 о 17:30
Адреса: Мілан,
Місце: Пьяцца-дель-Дуомо

Завершено

IMAGE 2022-09-23 12:17:26
Українців в Італії запрошують приєднатися до екоакції Fashion Cleanup Day 2022

24 вересня 2022 року відбудеться щорічний міжнародний захід Fashion Cleanup Day. Подія пройде в Італії о 16:30 на найбільш відвідуваному та туристичному місці Мілана – Пьяцца-дель-Дуомо. На гостей чекає перформанс від українських моделей, модне прибирання. 

Під час події буде презентована незвичайна колекція одягу та аксесуарів від одного з найяскравіших представників української моди – дизайнера Федора Возіанова. Також у заході візьмуть участь українські моделі, разом з якими після показу відбудеться загальне прибирання у центрі Мілану. Долучитися до фешн-толоки можуть місцеві жителі, туристи. 

Fashion Cleanup Day проходить під егідою Milan Fashion Week,  під патронатом Національної палати моди в Італії (Camera Nazionale della Moda Italiana) у співпраці зі міжнародним екологічним рухом Let’s Do It World,організатори організації Let’s Do It Italy, Let’s do it Ukraine, VitaUkr. 

Подія покликана сформувати культуру чистоти у світі, правильного поводження з відходами, відповідального споживання та привернути увагу до перевиробництва, особливо у модній індустрії.

“Якщо ми продовжимо такими ж темпами засмічувати наше довкілля, то незабаром нам знадобиться ще одна планета Земля, щоб зберігати там усе наше сміття. Це саме стосується і одягу, взуття, аксесуарів, які ми щороку купуємо тисячами, а потім усе це просто відправляємо на звалище, де воно лежить роками. Ми уже сьогодні маємо зрозуміти, що чисте майбутнє залежить від кожного з нас і кожен має докласти до цього зусиль” - заявила лідерка Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine Юлія Мархель.  

Запрошуємо лідерів думок, блогерів, медіа, українців за кордоном приєднатися до акції, аби разом зробити цей важливий крок до екологічного майбутнього в індустрії моди.

Із кожним роком проблеми навколишнього середовища стають все більш гостро. В результаті прискореної урбанізації та зростання населення країн, на Землі до 2050 року може утворюватися до 3,4 млрд тонн сміття в рік. Але на сьогоднішній день, розуміючи усі жахливі наслідки такого засмічення, є бізнеси, які почали виробляти більш екологічну продукцію; у багатьох офісах – від величезних корпорацій до маленького підприємства – вчаться сортувати відходи. 

Екорух настільки шириться світом, що на шлях екосвідомості  ось уже 5 рік поспіль стає навіть одна з найбільш забруднюючих галузей світу – індустрія моди. 

Контактна особа у Мілані: 

+39 392 338 7888, Наталія Сясіна – координатор Fashion Cleanup Day у Мілані

24 вересня 2022 

16:20 -17:30

Мілан, Пьяцца-дель-Дуомо