Україна Еко Перетворення: досвід, який можна всім

Початок: 05.06.2020 о 14:00
Закінчення: 05.06.2020 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

чехи
Україна Еко Перетворення: досвід, який можна всім

5 червня, о 14:00, у Всесвітній день навколишнього середовища відбудеться екологічна онлайн-конференція “Україна Еко Перетворення” за участю міжнародних експертів. Конференція стане завершальною подією «Econline Marathon», який розпочався 15 квітня серією вебінарів для еко-активістів. Міжнародні експерти поділяться своїм досвідом у боротьбі за чисте повітря на прикладі чеських міст.

Мартін Скальський, директор чеської громадської організації Aрніка – Центр підтримки громадян, розповість про кампанії за чисте повітря в Чехії, а Яхим Бжезіна з Чеського гідрометеорологічного інституту – про моніторинг забруднення повітря в Чехії. Максим Сорока, еколог та технічний експерт проекту “Чисте повітря для України» – про громадський моніторинг та активізм.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Чисте повітря для України» у співпраці з чеською громадською організацією «Арніка», яка фінансується Міністерством закордонних справ Чеської Республіки в рамках Програми трансформаційної співпраці та американським фондом «National Endowment for Democracy».

«В Україні багато активістів, які системно працюють з проблемою забруднення повітря. Чеська Республіка пройшла цей етап, тому ми сподіваємось, що наш досвід допоможе українським колегам ефективно та швидко досягати чистого повітря та здорового середовища», – сказала Павліна Філіпповова, координатор проекту «Чисте повітря для України».

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/674184140034738/

«Econline Marathon» – серія вебінарів для еко-активістів, пов’язаних з екологічними проблемами. Учасники ознайомилися з впливом забруднення повітря на стан здоров’я, алгоритмом роботи станцій громадського моніторингу «Oxygen», принципами процедури ОВД ( Оцінки впливу на довкілля), як відстоювати своє право на чисте довкілля та багато іншого. Доповідачі включали вчених, юристів та активістів з багаторічним досвідом.

Презентації з усіх попередніх вебінарів можна безкоштовно завантажити тут:
Долучайтесь, отримуйте та поширюйте екологічні знання та інструменти для впливу на місцеві політики у сфері довкілля!

РЕЄСТРАЦІЯ