У Тернополі пройде тренінг для правників щодо захисту прав ВПО та волонтерів

Початок: 20.09.2023
Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 15, Тернопіль,
Місце: Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека

Завершено

1
У Тернополі пройде тренінг для правників щодо захисту прав ВПО та волонтерів

20 вересня у м. Тернопіль пройде тренінг для адвокатів, правників, юристів системи безоплатної правової допомоги на тему “Правова підтримка переселенцям, волонтерським ініціативам та місцевим організаціям громадянського суспільства у Тернопільській області”.

В Тернопільській області на це час знаходяться приблизно 90 тис. внутрішньо переміщених осіб. Вони часто потребують юридичної допомоги від державних та громадських/волонтерських організацій. З іншої сторони, останнім часом значно збільшився попит на інформацію з боку громадського сектору щодо особливостей впровадження гуманітарної та волонтерської діяльності.

Захід відбудеться з метою вдосконалення вмінь надавачів правової допомоги надавати якісну правову підтримку переселенцям, волонтерським ініціативам та місцевим організаціям громадянського суспільства, забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб на отримання безоплатної правової допомоги та посилення взаємодії між організаціями, які мають спільну мету з вирішення правових питань зазначеної категорії населення.

Теми для обговорення на заході:

  • Фінансування волонтерської діяльності, захист прав та інтересів волонтерських і благодійних організацій.
  • Отримання грошових коштів на банківську картку фізичної особи та наслідки таких дій.
  • Налагодження комунікації між волонтерськими, благодійними, громадськими організаціями та державними інстанціями.
  • Професійний розбір питань щодо отримання дозволу на перетин кордону.
  • Проблеми організації волонтерської діяльності та практики НУО, особливості надання юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та інші.

В рамках заходу передбачена теоретична та практична частина.

Більше детально про роботу нашої юридичної приймальні ви можете ознайомитися в нашій ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії групі в ФБ.

Модератор заходу — практикуючий юрист Юрій Феленко.

Місце проведення заходу: м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 15, Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека.

Дата заходу — 20 вересня 2023 року, початок о 11.00.

Контактна інформація: 099 064 96 54, 066 279 78 88, [email protected].

Учасники заходів — адвокати, правники та юристи системи безоплатної правової допомоги Тернопільської області, працівники юридичних відділів державних та недержавних організацій.

Для участі у заході необхідно заповнити гугл-форму або зв’язатися з організаторами.

Запрошуємо журналістів і переселенців, яким цікава тема правової допомоги, приєднатися до нашого заходу!

Захід проводиться в рамках проекту «Посилення демократичного врядування в Центральній та Північній Україні», який реалізовує Ukrainian Coalition for Legal Aid Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy, у співпраці з ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії.