У Полтаві проведуть тренінг на тему: “Доступ до публічної інформації”

Початок: 26.06.2020
Адреса:
Місце: уточнюється

Телефон: 066 910 68 84
E-mail: [email protected]

Завершено

ТРЕНІНГ (4)
У Полтаві проведуть тренінг на тему: “Доступ до публічної інформації”

Тренінг на тему: «Доступ до публічної інформації»

БО «Світло надії» спільно з ГО «Український інститут з прав людини», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Доступ до публічної інформації». Тренінг відбудеться 21 липня 2020 р. з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM  (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/DivhnU0 (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:

 • розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;
 • визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;
 • ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;
 • ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;
 • навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;
 • розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:

Жанна Лук’яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).

Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 16 липня 2020 року, 18:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом або телефонним дзвінком до 12:00 17 липня 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейком та обідом. Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом. Захід проходить за організаційної підтримки Resto-club PODIUM (https://cutt.ly/7ivjvHs) , мережі кав’ярень «GangsterCoffeeShop» в м. Полтава (https://cutt.ly/tivjFJL) та мережі аптек «ТРИОЛЬ» (https://cutt.ly/iivj9JZ).

Увага! У зв’язку із карантинними обмеженнями тренінг проводитиметься із дотриманням всіх санітарно-епідемічних вимог:

  • засоби індивідуального захисту (маски);
 • температурний скринінг;
 • посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни;
 • антисептичні засоби.

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: [email protected], або телефонуйте за номером: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine.