У Львові відбудеться перший форум благодійних ініціатив

Початок: 12.02.2023 о 12:00
Закінчення: 12.02.2023 о 17:20
Адреса: Старознесенська, 24-26 , Львів,
Місце: !FESTrepublic (укриття)

Завершено

blahoforum_1 (1)
У Львові відбудеться перший форум благодійних ініціатив

12 лютого у Львові проведуть перший форум благодійних ініціатив blahoforum.com. Організатори запрошують долучатись представників благодійних спільнот — фондів, організацій та громадських об’єднань

Захід має на меті згуртувати понад 20 неприбуткових організацій, щоб створити спільноту благодійних ініціатив, сприяти її розвитку й популяризувати ідею: “Працюємо задля спільної мети, а не конкуренції”.

blahoforum.com

Програма форуму об’єднує запис live-подкасту з Radio SKOVORODA та БФ “Колеса Перемоги”, спіч Меланії Подоляк — громадської діячки та координаторки фонду Сергія Притули у Львові, лекцію від керівника міжнародної діяльності Інституту Міста — Максима Терлецького про взаємодію міста і благодійних організацій. Наприкінці заходу буде модерований нетворкінг з учасниками форуму.

blahoforum.com — це змога знайти теплі контакти та потенційні партнерства, отримати медійне підсилення й поділитись власним досвідом. Отож, чекаємо до 3-х представників та представниць від громадської організації / об’єднання / фонду 12 лютого 2023 року у !FESTrepublic (укриття) о 12.00.  Як попереднє погодження участі, учасникам потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://bit.ly/blahoforum 

*blahoforum.com реалізовує управління молодіжної політики ЛМР, МолоДвіжЦентр. Львів та благодійний фонд “Колеса перемоги” у партнерстві із Українською академією лідерства, Міжнародною організацією з міграції, USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) та Інститутом міста. 

Творімо українську благодійну спільноту разом!