У Львові відбудеться Форум волонтерства

Початок: 09.12.2023 о 09:30
Закінчення: 09.12.2023 о 18:30
Адреса: Львів,
Місце: уточнюється

Завершено

Форум-волонтерства_Cover
У Львові відбудеться Форум волонтерства

Інститут міста спільно із партнерами запрошує волонтерів та активістів на перший у Львові Форум волонтерства, який відбудеться 9 грудня 2023 року

Слоганом події є “врятувати рядового волонтера” – Форум має на меті не тільки обговорити проблеми волонтерської спільноти, але й знайти рішення та надати необхідні інструменти.

Під час Форуму учасники дізнаються про рішення та практики, які допоможуть збільшити ефективність волонтерської діяльності, познайомляться з успішними кейсами волонтерів, спільно визначить виклики волонтерської спільноти та обговорять їх із представниками влади та відомими волонтерами. Окрім того, організатори забезпечать можливість для  учасників не тільки послухати, але й налагодити нові співпраці та нетворкінг під час події.

Серед тем, які будуть обговорюватися на Форумі:

  • Успішні (і не дуже) кейси волонтерства 
  • Інституційна підтримка волонтерів від міста, держави та міжнародних організацій
  • Правові аспекти волонтерської діяльності
  • Інтерактиви для налагодження партнерств, а також світове кафе “Як зробити так, щоб волонтерити було легше, а волонтерів стало більше”.

Серед  спікерів – відомі представники волонтерської спільноти України, правозахнисники, представники місцевого самоврядування та органів центральної влади України.

До участі запрошуються:

  • волонтери, які активно займаються благодійністю чи волонтерством;
  • представники громадських організацій та благодійних фондів;
  • активісти;
  • представники органів державної влади та місцевого самоврядування, що залучені в розробку політик, об’єктом яких є волонтерська діяльність.

Реєстрація на форум триває до 6 грудня 2023 року за посиланням

Деталі події, а також програму шукайте на сторінці події Форуму волонтерства у Facebook.

Програма-форуму_01

Програма-форуму_02

Програма-форуму_03 (1)

Довідка

Форум волонтерства у Львові організовує КУ Інститут міста та Львівська міська рада у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» за підтримки Уряду Швеції, за підтримки програми “Польська допомога в цілях розвитку” Міністерства закордонних справ Республіки Польща та підтримки Ради Європи в рамках проєкту «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період».