У Львові презентують підсумки першого року дії нового Статуту міста

Початок: 17.10.2018 о 16:00
Закінчення: 17.10.2018 о 17:30
Адреса: вул. Козельницька, 2а, Львів,
Місце: Центр Шептицького
Школа права УКУ E-mail: [email protected]

Завершено

Міський статут
У Львові презентують підсумки першого року дії нового Статуту міста

Які можливості та виклики постають у зв’язку із дією нового Статуту міста Львова? Містян запрошують на презентацію «Статут міста Львова: підсумки першого року дії». Захід відбудеться 17 жовтня о 16:00 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.

Новий Статут міста вступив у дію у грудні 2017 року. Про підсумки першого року дії та застосування Статуту, а також можливості і виклики, які виникають у зв’язку із цим, розповість Юрій Лукашевський,  начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради. Модеруватиме захід Тарас Хавунка, керівник Регуляторного хабу Школи управління УКУ.

Презентація відбудеться 17 жовтня о 16:00 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (Паркова ауд.). Участь безкоштовна. Реєстрація на захід за посиланням.

Організовують захід Школа права УКУ та Львівська міська рада.

Нагадаємо, нова редакція Статуту міста Львова вступила у дію у грудні 2017 року. Її розробкою займалася робоча група, до складу якої увійшли депутати Львівської міської ради, посадові особи виконавчих органів ради, громадські діячі, представники освітніх та експертних середовищ. З метою вивчення думки громадськості, експертів та спеціалістів з 24 липня до 11 вересня 2017 тривали громадські обговорення положень проекту нового Статуту.