У Києві відбудеться Національний форум прав людей з інвалідністю

Початок: 03.12.2023
Адреса:

Завершено

banner_social-media-1920-Ñ_-1005-e1700729518199
У Києві відбудеться Національний форум прав людей з інвалідністю

3 грудня (Міжнародний день людей з інвалідністю) у Києві відбудеться Національний форум прав людей з інвалідністю. Про це повідомила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

«Міжнародний день людей з інвалідністю – не свято. Це можливість нагадати про виклики з інклюзивністю, рівними правами та доступністю. Ми проводимо форум, який стане щорічним заходом. До діалогу залучаємо громадський сектор та органи влади. Очікуємо, що результати форуму окреслять першочергові кроки на рік для більш ефективного забезпечення прав людей з інвалідністю», – наголосила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

На форумі заплановані панельні дискусії за трьома ключовими проблематиками: сприйняття інвалідності, працевлаштування людей з інвалідністю, відбудова та безбар’єрність. Серед спікерів: представники органів влади, громадських організацій, ЗМІ та бізнесу.

Підсумком форуму стане підписання резолюції, у якій сторони задекларують спільне бачення результату, який хотіли б досягти, та кроки, які необхідно зробити для їх досягнення.

Взяти участь у форумі можна наживо або долучившись до онлайн-трансляції. З безпекових міркувань кількість учасників на події (офлайн) буде обмеженою. Для реєстрації потрібно заповніть форму: https://forms.gle/aCWt24SS7o2aKHY28

Форум організований завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Всю інформацію про критерії, допустимі витрати та вимоги до заявників можна знайти на UASupportCSO.