У Києві вдруге пройде масштабний форум з генеалогії — “Свято сімейної історії”

Початок: 21.10.2017 о 10:00
Закінчення: 21.10.2017 о 15:00
Адреса: вул. Срібнокільська, 13, Київ ,
Місце: в FamilySearch

Завершено

family-tree-624x351
У Києві вдруге пройде масштабний форум з генеалогії — “Свято сімейної історії”

21 жовтня 2017 р. відбудеться унікальний у своєму роді захід, присвячений сімейній історії та генеалогії, на якому всі охочі, незалежно від рівня досвіду й підготовки, зможуть дізнатися від провідних фахівців галузі, архівістів та істориків про те, з чого почати складання свого родоводу, які дані можна знайти в Інтернеті і як працювати в архівних установах України та сусідніх держав.

Спікерами будуть: Оксана Білозір, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції; Ігор Кулик, начальник Управління інституційного забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті, в минулому директор Галузевого державного архіву Служби безпеки України; Ольга Бєлая, начальник відділу використання інформації документів та інформаційних технологій Державного архіву Київської області; Віктор Долецький, голова Центру вивчення генеалогії “Пращур”, та інші.

Учасники заходу зможуть долучитися до всесвітнього марафону з індексування древніх документів, у якому 20-22 жовтня братимуть участь сотні тисяч волонтерів з усіх куточків планети. Паралельно з презентаціями відбуватимуться цікаві заходи для всієї сім’ї, конкурси з тематичними призами.

В останні роки українці у всьому світі дедалі більше цікавляться дослідженням власного родоводу. Для одних це стає цікавим хобі, для інших – квестом усього життя, і в цьому вони стають ментально ближчими до розвинених націй, де генеалогія – питання поваги до себе і свого імені. Історія предків допомагає викристалізувати власну ідентичність і цінувати буденні досягнення цивілізації. Водночас дослідження історії сім’ї в наших умовах може стати справжнім випробуванням, і такі генеалогічні організації, як FamilySearch International, Центр вивчення генеалогії “Пращур”, ГО “Інститут генеалогічних досліджень”, намагаються зробити старовинні документи, а також сам процес дослідження, зрозумілішими і доступнішими для всіх зацікавлених українців, зберігаючи для нащадків культурну та історичну спадщину.

Захід відбувається за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

Адреса: вул. Срібнокільська, 13, м. Київ

Контакт: Слава Воробйов, Представник FamilySearch International у країнах Східної Європи

+380 (50) 387-8747 [email protected] 

Джерело:  FamilySearch.org

  • Volodymyr Denshchykov

    Минулого разу було дуже цікаво, а цього року буде ще більше спікерів-профі з багаторічним досвідом.

    • Liubov Yeremicheva

      так, тема дійсно цікава і актуальна для багатьох українців!