У Києві розкажуть, які міфи про ВІЛ – вбивають

Початок: 17.05.2019 о 11:00
Закінчення: 17.05.2019 о 15:00
Адреса: Контрактова площа, Київ,
Місце: біля пам’ятника Григорію Сковороді

Завершено

7b47b14c7dfaacd6a4c0bae711f63f7c
У Києві розкажуть, які міфи про ВІЛ – вбивають

Запрошуємо вас 17 травня 2019 року на інформаційно-профілактичну акцію «Міфи про ВІЛ вбивають», яка відбудеться на Контрактовій площі столиці (біля пам’ятника Григорію Сковороді). Захід присвячено Всесвітньому дню пам’яті померлих від СНІДу, що відзначається кожну третю неділю травня. Мета заходу – популяризація серед молоді безпечного та активного способу життя, інформування щодо міфів про ВІЛ/СНІД, профілактика ВІЛ-інфекції серед молоді, мотивація до тестування на ВІЛ, пропагування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

З 11:00 до 15:00 години ви зможете отримати достовірну та правдиву інформацію про поширення, лікування та діагностику ВІЛ/СНІДу, взяти участь у вікторині «Міф чи правда?», пройти  безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ в мобільній амбулаторії за допомогою швидких тестів (результат – через 10 хв).

За даними Європейського центру з контролю та профілактики захворюваності та Європейського регіонального бюро Всесвітньої  організації охорони здоров’я, Україна залишається однією з країн, де продовжує зростати кількість нових випадків інфікування ВІЛ та смертей від СНІДу. На початок 2019 року Україна посідає одне з перших місць серед країн Європи за кількістю людей, які живуть з ВІЛ, налічуючи:  за оціночними даними – 237 000 осіб на початок 2019 року, більш ніж 40% з яких не знають про свій ВІЛ-статус.

Руйнуйте міфи – проходьте тестування!

Захід організовує ВБО «Конвіктус Україна» спільно з КНП «Київський міський центр громадського здоров’я», Подільською районною організацією Товариства Червоного Хреста міста Києва та Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я». Профілактичні заходи відбудуться в рамках проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації  та об’єднання для ефективної відповіді на епідемію ВІЛ (PITCH)».

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільш постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Frontline AIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Контактна особа: Facebook – Дарина Киричок, [email protected].