У Києві пройде відкрита зустріч з сербським конфліктологом Гораном Лоянчічем

Початок: 26.11.2017 о 16:00
Закінчення: 26.11.2017 о 19:00
Адреса: вул. Омеляновича-Павленко, 4/6, Київ,
Місце: простір MediaHub

Завершено

Зустрічі
У Києві пройде відкрита зустріч з сербським конфліктологом Гораном Лоянчічем

26 листопада o 16:00 в MediaHub на вул. Омеляновича-Павленко 4/6 буде здійснено повторний показ фільму «Примирення: десять років після війни». Також після показу відбудеться зустріч з Гораном Лоянчічем сербським конфліктологом та старшим тренером норвезького Центра миру та діалогу ім. Нансена.

«Примирення: десять років після війни» – документальна стрічка, присвячена зустрічі молодих албанців та сербів через 10 років після війни на Балканах. Герої стрічки намагаються зрозуміти один одного та знайти шляхи порозуміння.

Вперше кінопоказ «Примирення» відбувся влітку 2017 у Києві та викликав великий інтерес з боку громадських активістів, представників волонтерської спільноти та ЗМІ. Саме тому, на їх чисельні прохання, було прийнято рішення про організацію другого заходу.

Горан Лоянчіч – фахівець з урегулювання конфліктів, який понад 17 років працює над зі спільнотами, розділеними збройним конфліктом. Він керував проектами створення багатоетнічного уряду в громаді Буяновац (Сербія) та координації відносин між муніципалітетами Буяновац і Ліллехаммер (Норвегія). 

Після перегляду кінофільму всі охочі зможуть поставити запитання експерту.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

 

Захід організовано канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services за фінансової підтримки Уряду Великої Британії та Посольства Великої Британії в Києві.