У Чернівцях зберуться учасники мережі «МедіаПроРеформа», щоб вдосконалити свої знання з розвитку громадсько активної блогосфери

Початок: 17.12.2021 о 10:00
Закінчення: 17.12.2021 о 17:00
Адреса: Чернівці,
Місце: уточнюється

Завершено

MadiaProReforma_baner030821-web
У Чернівцях зберуться учасники мережі «МедіаПроРеформа», щоб вдосконалити свої знання з розвитку громадсько активної блогосфери

17 грудня у Чернівцях відбудеться тренінг «Громадсько активна блогосфера 4.0: нові можливості та цифрові формати у діяльності медійника та громадського активіста». Представники і представниці партнерських організацій, що утворили інформаційну мережу «МедіаПроРеформа», вивчатимуть нові можливості застосування нових цифрових форматів у блогосфері та практикуватимуться у створенні чи розвитку як власної блогосфери, так і інформаційних ресурсів своїх медіа та організацій.

Захід проводитиметься у межах проєкту «Підтримка та розвиток регіональної медійної мережі «МедіаПроРеформа» (Схід-Захід-Південь-Центр)», що реалізовується Центром інформаційних досліджень та ресурсних послуг “Меридіан” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Про специфіку інформаційного мережування, сучасні тенденції розбудови громадсько активної блогосфери та важливість інформаційного впливу й особливості опрацювання інформаційних потоків в умовах мережування місцевих медійників та громадських активістів розкаже експерт із розвитку громадсько активної блогосфери Олександр Лавринович – керівник мережевого проекту MediaProReforma, засновник інформаційних мереж («Місцевий блогер», «Компас переселенця», «МедіаПроРеформа»), співзасновник Української мережевої платформи незалежних експертів «Клен» та ініціатор мережевих громадських ініціатив в Україні з 2014 року («Пасхальний десант», 2014 р., «Пізнай Південь України», 2015 р., «Пізнай Схід України», 2017 року і інші).

Довідково про тренера:

Олександр Лавринович – журналіст, медіаексперт, політолог, випускник  програми імені Лейна Кірклянда (The Lane Kirkland Scholarship, Polish-American Freedom Foundation, 2000/2001 рр.). У 1990-х та у першій половині 2000-х працював регіональним журналістом у рівненських та львівських виданнях, готував експертні аналітичні огляди від політологічного центру «Генеза» (Львів) для Радіо Свобода (Мюнхен). У березні 2004 р. був внесений у загальноукраїнський рейтинг авторитетних журналістів. З 2002 року очолив молоду команду аналітиків і медійників Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан», яка займається дослідженнями та обмінами в медійній сфері та інформаційними мережуваннями партнерств журналістів, блогерів та громадських активістів у східних, південних, центральних та західних регіонах України.

Контакти:
Ігор Полянський, експерт проєкту,
тел.: (050) 9655244