У Чернівцях відбудеться онлайн-зустріч на тему: «Досвід громади у співпраці із волонтерами»

Початок: 20.03.2023 о 17:00
Закінчення: 20.03.2023 о 19:00
Адреса: Чернівці,
Місце: Онлайн

Завершено

НАЗВА
У Чернівцях відбудеться онлайн-зустріч на тему: «Досвід громади у співпраці із волонтерами»

20 березня о 17:00 на базі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях відбудеться онлайн-зустріч на тему: «Досвід громади у співпраці із волонтерами».

Під час події Ви дізнаєтесь історії успішної реалізації ініціатив та зможете поділитися власними кейсами, ознайомитесь із особливостями роботи із волонтерами та рекомендаціями по формуванню групи прибічників і т. д.

До участі запрошуються всі охочі! Щоб приєднатися, попередньо обов’язково заповніть анкету за посиланням: https://cutt.ly/64ayKih

У разі виникнення запитань звертайтесь: 0669053598, 0979914902 – Інна Пашанюк, регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях.

Довідка. Захід відбувається в рамках проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».