У Бродах відбудеться воркшоп “Діагностика проблем громади”

Початок: 19.10.2017 о 10:00
Закінчення: 19.10.2017 о 15:00
Адреса: вул. Юридика, 9, Броди, Львівська обл.,
Місце: Готель «Європа»
Станіслав Безушко
Телефон: 067 261 20 58
E-mail: [email protected]

Завершено

воркшоп
У Бродах відбудеться воркшоп “Діагностика проблем громади”

19 жовтня в рамках проекту «Київський Діалог»  за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина відбудеться воркшоп «Діагностика проблем громади» для активістів, представників міських рад та бізнесу з Бродів та Дубного.

Під час воркшопу учасники зможуть більше дізнатись про інструменти діагностики проблем громади і як визначити, що по-справжньому хвилює громаду.

Також учасники отримають практичний досвід та необхідні матеріали. Напрацьовані під час роботи в групах ідеї вони зможуть реалізувати у своїй діяльності після завершення воркшопу.

Захід розпочнеться о 10:00 в Готелі «Європа» (вул. Юридика, 9).

Реєстрація за посиланням.

Довідка:

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.

Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс 

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Віталій Загайний – співзасновник та голова громадської організації «Центр Громадянських Ініціатив» з 2013 року. Технолог, модератор, тренер та організатор ділових публічних подій. Експерт з питань самоврядування та самоорганізації

Контактна особа:

Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko