“Тим, хто чекає”: “Рубрика” проведе онлайн-івент для родин військових

Початок: 11.03.2024 о 18:30
Закінчення: 11.03.2024 о 20:00
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

тим хто чекає 2
“Тим, хто чекає”: “Рубрика” проведе онлайн-івент для родин військових

11-го березня о 18:30 “Рубрика” разом з партнерами проведе онлайн-івент для тих, хто чекає близьких людей з фронту. Ми поговоримо про підтримку родин захисників та адаптацію до цивільного життя після демобілізації.

Реєстрація на захід за лінком

У чому проблема?

У більшості українських сімей є принаймні одна людина, яка проходить службу у війську. Це сильно позначається на всій родині, адже відʼїзд близької людини в зону бойових дій — це суттєвий стрес та початок постійної цілодобової тривоги за її життя та здоровʼя. Дуже часто люди лишаються сам на сам з цими емоціями та не знають, де шукати допомоги.

Яке рішення?

Ми бачимо велику кількість питань на цю тему під профільними матеріалами, тому вирішили присвятити їй наш наступний онлайн захід. Запрошуємо рідних військовослужбовців та громадські організації, які впроваджують проєкти для їхньої підтримки, на онлайн-обговорення “Тим, хто чекає: допомога сімʼям військовослужбовців”.

11-го березня о 18:30 “Рубрика” разом з Veteran Hub, Службою психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців, TMS Rehabilitation Centr та іншими профільними організаціями говоритиме про ініціативи, які вже допомагають сімʼям військових впоратись з труднощами, а також обговоримо перспективи розвитку цього напрямку.

Крім того, профільний психолог та юрист дадуть поради щодо перших кроків адаптації життя до нових умов та зможуть відповісти на ваші питання.

Реєстрація обовʼязкова.