Творча адвокаційна майстерня про права жінок

Початок: 19.10.2018 о 10:00
Закінчення: 22.10.2018 о 19:00
Адреса: Львів,
Місце: буде повідомлено
E-mail: [email protected]

Завершено

28577283_913318808844713_885551854416404271_n
Творча адвокаційна майстерня про права жінок

Запрошуємо активних молодих жінок Львова взяти участь у творчій адвокаційній майстерні з прав жінок 19 – 22 жовтня у Львові.

Разом із учасницями та активістками поговоримо про репродуктивні права жінок та дівчат, доступність і якість медичних послуг у цій сфері, а також про сексуальну просвіту і доступ молодих жінок до інформації про власні репродуктивні права, здоров’я та планування сім’ї.

За допомогою творчих інструментів (форум театр, візуальні мистецтва, історії) з’ясуємо, з якими викликами й проблемами стикаються жінки у повсякденному житті в контексті обраної теми. На Майстерні проаналізуємо, чи пов’язані ці проблеми з ґендерними стереотипами, як можна їх долати, а також про те, які зобов’язання прийняла Україна щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та як ці задекларовані зобов’язання можна ефективно використовувати у взаємодії з владними інституціями (у тому числі шляхом креативної адвокації).

На майстерні ми також познайомимося з Конвенцією з протидії всім формам дискримінації проти жінок (CEDAW) – один з найважливіших міжнародних документів щодо захисту прав жінок. Україна ратифікувала цю конвенцію та зобов’язується її виконувати. Роль громадянського суспільства полягає в тому числі в озвучуванні наявних проявів дискримінації та зверненні до зобов’язань Уряду щодо забезпечення прав жінок.

Майстерня має на меті підсилити спроможності місцевих активісток й допомогти зацікавленим жінкам, які тільки починають свій активістський шлях і зіштовхуються з певними труднощами у захисті своїх прав.

У результаті майстерні планується розробка конкретних адвокаційних ініціатив з учасницями, які вони зможуть реалізувати у своїх громадах, а також створення форум-вистави на основі історій учасниць із публічним обговоренням для широкої громадськості.

Ми будемо раді бачити на майстерні жінок, небінарних людей, трансгендерних людей, людей з інвалідністю, лесбійок, людей різного віку, етнічного походження, політичних поглядів. Під час заходу працюватиме дитяча кімната.

Участь у Майстерні безкоштовна! Для участі потрібно до 14 жовтня 2018 року заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/nBnjS2

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Бумі: +380952459763 або [email protected]

Майстерня у Львові реалізовується ГО “Театр для діалогу” спільно з ГО “Феміністична майстерня” в рамках проекту ООН Жінки CEDAW в Дії та за підтримки Уряду Канади. ООН Жінки є структурою Організації Об’єднаних Націй, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав та можливостей жінок.

Ми, Театр Для Діалогу, працюємо з жінками по всій Україні вже три роки, за цей час нам вдалося представити досвід українських жінок, які відчули на собі збройний конфлікт, не тільки народним депутаткам та Міністрові з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, але також виконавчій директорці глобального офісу ООН Жінки Фумзіле Мламбо-Нгкуці під час її унікального візиту до України.

Більше про заходи та діяльність організації ви знайдете на сайті – http://tdd.org.ua/ та сторінці у Facebook. Про діяльність “Феміністичної майстерні” можна дізнатись на сайті femwork.org  та у фейсбуці https://www.facebook.com/feministworkshop/