Церемонія нагородження переможців ІІ конкурсу на здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського

Початок: 06.08.2020 о 08:00
Закінчення: 06.08.2020 о 17:00
Адреса: майдан Незалежності, 18/2, Київ,
Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану

Завершено

117260357_609930679898809_2538453231243978506_n
Церемонія нагородження переможців ІІ конкурсу на здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського

13 серпня назвуть імена переможців другого Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт Відзнаки імені Сергія Кемського. Церемонія нагородження відбудеться у Києві в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану.

Головна мета конкурсу – активізувати наукові дослідження різних аспектів Революції Гідності, зокрема дослідження її історії, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.

Минулого року на конкурс надійшло 37 заявок із 13 навчальних закладів України. А вже цьогоріч організатори отримали 60 заявок із 18 міст та загалом із 40 навчальних закладів країни. Теми наукових зацікавлень конкурсантів варіювалися від біографій Героїв Небесної Сотні, історія регіональних Євромайданів до впливу Революції Гідності на міжнародну політику, культурно-мистецький, правовий та інформаційний аспекти.

Фіналістами 2020 року стали представники Запорізького національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка та Херсонського державного університету.

Роботи оцінювало професійне журі: історики, політологи, музейники, мистецтвознавці. Зокрема, Ігор Пошивайло, кандидат історичних наук, генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Віталій Нахманович, історик, етнополітолог, провідний науковий співробітник Музею історії Києва; Наталія Мусієнко, культурологиня, мистецтвознавиця, провідний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва НАМУ; Катерина Романова, історикиня, завідувачка відділу науково-дослідної роботи Національного музею Революції Гідності; Анастасія Гайдукевич, історикиня, завідувачка відділу музейної справи Українського інституту національної пам’яті; Анна Олійник, історикиня, політологиня, виконавча директорка Центру досліджень визвольного руху; Яна Примаченко, кандидатка історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАНУ.

Ініціаторами і організаторами конкурсу є Національний Музей Революції Гідності та ГО “Родина Героїв “Небесної Сотні”.

Меценатом цьогорічного конкурсу стала Фундація української громади Канади “ВCU Foundation”. Переможці отримають грошові премії за свої наукові дослідження.

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ відбудеться 13 серпня об 11:00.
Адреса: майдан Незалежності, 18/2, місто Київ.

РЕЄСТРАЦІЯ на захід: тут

!!! Дорогі учасники! Не забувайте вдягати маску та дотримуватися безпечної дистанції – 1,5 м.

Більше інформації запитуйте в пресслужби Національного музею Революції Гідності: +38 098 66 11 833, [email protected]


ДОВІДКА:

Сергій Кемський – політолог, журналіст, активіст Євромайдану, народився в Криму в родині моряка. Здобув ступінь магістра політології на філософському факультеті Львівського університету імені Івана Франка. Був співробітником Інституту політичних та економічних ризиків і перспектив, писав статті для “Української правди”, газети “День” та інших видань. Виступав за впровадження системи прямої демократії, кооперативний рух, шукав найефективніші механізми взаємодопомоги у суспільстві, контролю за політиками та боротьби з корупцією; громадський активіст, учасник кампанії “Проти міліцейського свавілля”.Загинув від кулі на вулиці Інститутській у 32 роки.

Проєкт “Відзнаки Героїв” заснований громадською організацією “Родина Героїв “Небесної Сотні” та реалізовується при тісній співпраці з суспільними та громадськими інституціями, а саме університетами, закладами освіти, культури, громадськими організаціями, що дозволить розробити та реалізувати його у найбільш модерний спосіб, який відповідатиме ідеям, мріям і діям Героїв Небесної Сотні та стане гідним їхньої пам’яті.


Також читайте:

Від локальних подій Революції Гідності до її впливу на міжнародну політику: на конкурс у межах Відзнаки імені Сергія Кемського надійшло 60 заявок

У Києві оголосили переможців першої Відзнаки імені Сергія Кемського