ЦЕДЕМ продовжує курс “Фінмоніторинг громадського сектору”

Початок: 29.05.2025 о 10:00
Закінчення: 29.05.2025 о 16:30
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється

businessman-9205819_1280
ЦЕДЕМ продовжує курс “Фінмоніторинг громадського сектору”

Відкрита реєстрація на четвертий модуль: “Визначення кінцевого бенефіціарного власника організаціями громадянського суспільства”

Кількість офлайн-місць обмежена!

Правильне визначення кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) відповідно до законодавчих вимог – один із найпроблемніших аспектів фінансового моніторингу для організацій громадянського суспільства (ОГС).  

Чи є в організації КБВ? Хто ця особа і як визначити її відповідно до вимог? Як правильно відобразити інформацію про КБВ у схематичному зображенні структури власності організації? 

Якщо організація не знайде відповіді на ці питання, наслідком можуть стати значні ризики та проблеми. І не лише з боку банківських установ у сфері фінмоніторингу, а й у взаєминах з іноземними донорами для ОГС – адже вони не зможуть ознайомитись із повним обсягом інформації про організацію, яку необхідно надати заради уникнення будь-яких підозр щодо відмивання коштів та фінансування тероризму.

У час повномасштабного вторгнення, коли ОГС максимально зосереджені на допомозі нашій країні та громадянам, критично важливо розуміти, як правильно визначити КБВ, витративши на це мінімум часи та ресурсів та без жодних подальших правових та фінансових перешкод для роботи.

Тож як визначити хто є КБВ, яку інформацію про нього необхідно надати та як часто оновлювати?

Відповіді на ці питання ви можете дізнатися у четвертому модулі навчального курсу “Фінмоніторинг громадського сектору”, який ЦЕДЕМ проводить спільно з Академією фінансового моніторингу. Взявши участь у ньому, ОГС зрозуміють законодавчі вимоги та практичні очікування банківських установ щодо надання та оновлення інформації про КБВ, його зазначення у схематичному зображенні структури власності юрособи. 

Під час модулю ви дізнаєтесь:

  • Поточні законодавчі вимоги до благодійних та громадських організацій щодо КБВ та яка відповідальність може настати за їх порушення; 
  • Механізми перевірки інформації про КБВ та/або структуру власності юрособи з боку банків та державних реєстраторів;
  • Практичні рекомендації та розгляд практичних кейсів щодо визначення КБВ та оновлення інформації про нього;
  • Погляд зі сторони благодійних та громадських організацій на способи розв’язання порушених проблемних питань.

По завершенні семінару всі учасники отримають сертифікати із зазначенням академічних годин від Академії фінансового моніторингу. 

Для отримання сертифікату онлайн-учасники мають бути присутніми в ZOOM під своїм ім’ям з позначенням організації, до якої належать, і заповнити анкету зворотнього зв’язку після модуля. 

Офлайн-учасники отримають сертифікат на локації після завершення модуля.

Участь у курсі є безоплатною.

Коли? 29 травня 2025 року з 10:00 до 16:30

Де? Київ (місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам не пізніше 26 травня). Кількість офлайн-місць обмежена!

Чи можна взяти участь онлайн? Так, але офлайн цікавіший і є смаколики.

Реєстрація на онлайн- та офлайн-участь триває до 25 травня 2025 за цим посиланням.

Звертаємо увагу, що організатори не відшкодовують витрати на участь в заході учасникам з інших міст (доїзд та проживання).

Курс організовано ЦЕДЕМ у партнерстві з Офісом Ради Європи в Україні та Академією фінансового моніторингу.