Тренінг «Застосування стратегічної екологічної оцінки для мінімізації корупційних ризиків у стратегіях та програмах соц-економ розвитку»

Початок: 09.12.2021 о 15:00
Закінчення: 11.12.2021 о 15:00
Адреса:
Місце: онлайн та офлайн
ГО НОВА Енергія E-mail: [email protected]

Завершено

Anons_SEO_molod
Тренінг «Застосування стратегічної екологічної оцінки для мінімізації корупційних ризиків у стратегіях та програмах соц-економ розвитку»

Студентів та молодих активістів Харківської області запрошують 09 грудня о 15.00 та 11 грудня об 11.00 на одноденні тренінги з очною та дистанційною участю щодо особливостей застосування інструментів ОВД і СЕО для мінімізації впливу на довкілля промислових відходів та викидів.

Захід буде корисним для молодих людей, що цікавляться публічним управлінням, екологією, сталим розвитком громад та мінімізацією корупційних ризиків. Найбільш активні учасники, за результатами заходу зможуть долучитися до аналізу програм соціально-економічного розвитку та Звітів про СЕО Кіровоградської та Харківської областей в частині питань охорони навколишнього природного середовища через призму мінімізації корупційних ризиків.

Учасники заходу зможуть поглибити свої теоретичні знання в питаннях Оцінки впливу на довкілля й Стратегічної екологічної оцінки, а також набути практичних навичок застосування цих знань на конкретних програмах. Оцінити слабкі та тильні сторони цих інструментів на прикладі оприлюднених 29 листопада 2021 року проекту Програми соц-економ розвитку Харківської області та її Звіту про СЕО.

Реєстрація на тренінг за посиланням https://forms.gle/48exrxz4XGAH9pw68  є обов’язковою. Кількість місць обмежена. Участь у заходах є безкоштовною. Всі учасники отримають сертифікати.

Прийом заявок на участь триває до 14.00 вівторка (07 грудня).

Посилання для онлайн-участі отримають відібрані учасники, що оберуть дистанційну участь, а місце проведення в м. Харків буде повідомлено учасникам, що обрали очну участь після остаточного погодження місця з огляду на кількість учасників та дотримання карантинних обмежень.

Учасникам, що приїдуть з поза меж Харкова, можлива компенсація вартості квитків. Організатори забезпечать учасників гарним настроєм, гарячими напоями та смаколиками.

Додаткові питання надсилайте на електронну пошту [email protected].

Тренінги є частиною проєкту «Управління промисловими відходами в Харківській та Кіровоградської областях: європейській чи корупційний вибір  регіонів?», що реалізуються за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках конкурсу “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля на місцевому та регіональному рівнях”.