Тренінг з навчання фасилітаторів \ фасилітаторок «Mental Тrek»

Початок: 16.09.2020
Закінчення: 19.09.2020
Адреса: Київ,
Місце: уточнюється
E-mail: [email protected]

Завершено

MH4U_BrandBlock-2020-01-30-01
Тренінг з навчання фасилітаторів \ фасилітаторок «Mental Тrek»

ГО «Альянс за громадянські права» в рамках проєкту «Психічне здоров’я для України» (MH4U) впроваджується за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, оголошує конкурс на участь у тренінгу з організації та проведення інтерактивної освітньої виставки «Mental Тrek».

Тренінг відбудеться 16-19 вересня 2020 р. у м. Київ

Для реалізації мети пропагування та навчання молоді правилам поведінки, яка допоможе їм дбати про власне психічне благополуччя, було розроблено ефективний сучасний освітній метод – інтерактивна освітня виставка «Mental Тrek» (ІОВ «Mental Тrek»)

Цей метод повинен не лише інформувати про наявні засоби підтримки власного психічного здоров’я у повсякденному житті та у кризових ситуаціях, але й навчити бути толерантними до людей, які мають психічні розлади та надавати підтримку людям, які перебувають у стані психічного неблагополуччя.

Цілі тренінгу: навчання проводиться з метою підготовки фасилітаторів \ фасилітаторок, які в подальшому зможуть самостійно проводити та надавати технічну підтримку при проведені інтерактивної освітньої виставки «Mental Тrek».

Ми шукаємо кандидатів \ кандидаток, які відповідають таким вимогам:

  • Проживають в Донецькій, Луганській та Львівській областях.
  • Володіють теоретичними та практичними навичками проведення неформальних освітніх заходів.
  • Мають досвід роботи з молоддю та бажання працювати з ними.
  • Мають розуміння психічного здоров’я.
  • Мають розуміння принципів навчання безпечному способу життя, яке базується на життєвих навичках.
  • Гнучкі, стійкі до стресів, мають можливість подорожувати відповідно до потреб проекту та працювати у «полі».
  • Інноваційні та винахідливі, здані адаптуватися та працювати в умовах, що змінюються.
  • Мають бажання самостійно навчатися та самовдосконалюватися.

Підготовлені фасилітатори \ фасилітаторки будуть готові:

  • Керувати процесом впровадження ІОВ «Mental Тrek».
  • Проводити моніторинг та оцінку процесу впровадження ІОВ «Mental Тrek».

Важливо: По закінченні тренінгу очікується, що його учасники \ учасниці, об’єднавшись в команди, організують та проведуть ІОВ «Mental Тrek» у своїх громадах з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також для інформування молоді щодо псих (технічна підтримка та витрати на проведення заходів буде забезпечено організаторами проекту). Будь ласка, враховуйте це, коли подаєтесь для участі у тренінгу.

Умови участі у тренінгу: Якщо ви зацікавлені взяти участь у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням до 1 вересня 2020 року. Сповіщення про результати відбору кандидати / кандидатки отримають на електронну пошту до 18:00 7 вересня 2020 року.

Участь у тренінгу безкоштовна. За умови участі у повній програмі тренінгу учасники учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Компенсація витрат (автобус, купе, плацкарт, Інтерсіті 2 клас) за проїзд можлива тільки за наявністю оригіналів квитків в обидві боки у розмірі не більше 1000,00 грн

За додатковими питаннями та коментарями звертатися до менеджерки проекту Наталі Семиволос за електронною адресою: [email protected]

Коротка інформаційна довідка: Тренінг використовує метод «Маршрут Безпеки» для профілактичної роботи з різними верствами населення. На базі методу «Маршрут Безпеки» ГО «Альянс за громадянські права» розробила інтерактивну інформаційно-освітню виставку щодо психічного здоров’я «Mental Тrek». Вона складається з 5 «станцій», де надається інформація, яка допомагає вибирати неризиковані шляхи життя. На кожній «станції фасилітатор/фасилітаторка спонукає учасників до обговорення, використовуючи різноманітні інтерактивні методи, створюючи довірливу та безоціночну атмосферу, надає інформацію щодо різних аспектів психічного здоров’я.