Тренінг з миротворчості та блогерства

Початок: 29.05.2018
Закінчення: 01.06.2018
Адреса: с. Кип’ячка, Київська обл.,
Місце: Тренінг-центр «Mama Cares»

Завершено

1325
Тренінг з миротворчості та блогерства

Запрошуються учасники із Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Чернівецької областей долучатися до проекту. Дедлайн – 27 травня 2018 року.

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає другу фазу національного проекту «Голос жінки має силу». Наша мета – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. У перспективі це стане фундаментом для відновлення миру в Україні. 

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

У рамках проекту планується проведення чотирьох 4-денних Шкіл-тренінгів на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчості, блогерства і арт-технік як засобів вирішення конфліктів.

Активісти з Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Чернівецької областей запрошуються до проекту.

Друга Школа «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість» стартує 29 травня. На тренінгу будуть розглядатися Резолюція Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека», техніки вирішення конфліктів, зокрема блогерство як одна з найпродуктивніших.

Час проведення: 29 травня – 1 червня 2018 року.

Місце проведення: Тренінг-центр «Mama Cares», с. Кип’ячка, Київська область.

Всі витрати, пов’язані з переїздом, харчуванням та проживанням, покриває проект.

Що потрібно для участі:

1. Досвід роботи з ВПО, з гендерними проблемами, інтерес до теми “Резолюція ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”, бажання вести тематичний блог;

2. Долучитися до ФБ-групи проекту “Голос жінки має силу”.

3. Готовність до ведення блогу або правозахисної кампанії на користь ВПО на сторінці у Фейсбуці.

4. Заповнити анкету учасника до 27 травня 2018 року – посилання на анкету тут.

Активні учасники, які долучатимуться до всіх активностей проекту, отримають спеціальний сертифікат та рекомендаційний лист від Фундації прав людини, протягом проекту отримувати менторську підтримку від експертів. Цей проект – шанс перейняти безцінні знання від професійних тренерів, ставити запитання фахівцям і отримувати відповіді, спробувати на практиці свої сили та знайти однодумців.