Тренінг з інформаційної безпеки для вояків АТО і волонтерів

Початок: 22.12.2017
Закінчення: 24.12.2017
Адреса: Вінниця,
Місце: Буде повідомлено додатково

Телефон: 067 700 50 76
E-mail: [email protected]

Завершено

Символ проекту 
 - малюнок Юрія Журавля, використвується з люб'язного дозволу автора
Тренінг з інформаційної безпеки для вояків АТО і волонтерів

ГО «А-ВЕСТА» та волонтерська група «Бойові бджоли» запрошують взяти участь у тренінгу «Вижити в мережі: курс інформаційної безпеки для вояків АТО і волонтерів».

Захід відбудеться 22-24 грудня 2017 року у Вінниці в рамках проекту «Слово – зброя» за підтримки Відділу преси, культури та освіти Посольства Сполучених Штатів Америки.

На тренінгу ви дізнаєтесь про вплив ЗМІ на людину, як відрізнити факт від фейку, чи варто продукувати фейки, як вберегтися від провокацій у віртуальному та реалі, як захиститися від кібер-атаки.

До участі запрошуються вояки АТО, їх родини, волонтери, громадські активісти, які цікавляться питаннями інформаційної безпеки. Перевага – мешканцям Вінницької області, активним в соціальних мережах. Проїзд, проживання та харчування відшкодовуємо.

Заявки на участь в тренінгу просимо надсилати на адресу: [email protected], тема листа “тренінг”. Напишіть, будь ласка, ваше ім’я та прізвище, як з вами контактувати – телефон, електронна адреса, чому вам цікава ця тема та посилання на ваші сторінки в соціальних мережах. Всю інформацію чекаємо до 18 грудня, а 20 грудня надішлемо підтвердження участі відібраним учасникам.