Тренінг з адвокації та комунікації для представників наглядових рад та активістів ОТГ

Початок: 26.08.2020 о 10:00
Закінчення: 28.08.2020 о 17:00
Адреса:

проєкт ДІЄМО від Глобал Ком’юнітіз

Завершено

тренінг
Тренінг з адвокації та комунікації для представників наглядових рад та активістів ОТГ

Ви активні та небайдужі до змін, які відбуваються у вашій громаді та країні?  Зацікавлені в розвитку вашого міста чи селища, прозорістю закладів освіти та медицини? Переймаєтеся адвокацією та бажаєте навитися ефективно комунікувати з місцевою владою? Тоді ми маємо чудові новини для вас!

У рамках проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (ДІЄМО, UCCCT), який виконується міжнародною організацією Global Communities в партнерстві з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», якою керує Одеський КВУ, планується проведення триденного ТРЕНІНГУ на тему «Адвокація та комунікація».

На тренінгу ви дізнаєтеся, як:

  • впроваджувати зміни у вашій громаді;
  • розвивати ваше місто чи селище;
  • підвищувати прозорість закладів освіти та медицини у вашій ОТГ;
  • ефективно комунікувати з місцевою владою та громадськістю.

У зв’язку із карантинними обмеженнями та задля безпеки учасників, захід буде проведений 3-4 вересня 2020 року в онлайн-форматі. Участь у тренінгу безкоштовна.

До участі запрошуються представники наглядових рад, місцеві активісти, представники громадських організацій та журналісти з 19 цільових громад проекту ДІЄМО, а саме: Зайцівська ОТГ, Солонянська ОТГ, Соледарська ОТГ, Великобілозерська ОТГ,   Широківська ОТГ, Брошнів-Осадська ОТГ, Новопсковська ОТГ, Троїцька ОТГ,     Коблівська ОТГ, Пирятинська ОТГ, Тараканівська ОТГ, Оскільська ОТГ, Виноградівська ОТГ, Дунаєвецька ОТГ, Вижницька ОТГ, Усть-Путильська ОТГ, Глибоцька ОТГ, Сновська ОТГ, Ніжинська ОТГ.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, АНКЕТУ за посиланням.